999 rezultate për

kombi

Nëse keni dyshime për këtë trend, Victoria Beckham ka një përgjigje për ju Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë. Por n
Shanset për divorc varen nga grupi i gjakut, këto janë kombinimet e rrezikshme Shkencëtarët së fundmi kanë zbuluar se në divorcin e shumë çifteve ndikon shumë edhe grupi i gjakut ku ata bëjnë pjesë.
Vrau 30 vjeçarin me thikë, kush është autori i krimit brutal Policia e Tiranës ka dhënë detaje për vrasjen me thikë të një 30-vjeçari mbrëmjen e djeshme në rrugën “Bego Hoxha” në Ko
Aksident në Rrugën e Kombit, vdes gruaja, dy rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Rrugën e Kombit. Mësohet se një automjet ka goditur njërën ndër trafi
Digjet qëllimisht makina e drejtoreshës në Tiranë Policia e Tiranës bën me dije se në orët e para të mëngjesit ka shpërthyer në flakë makina e drejtoreshës së qendrës soc
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, tre të plagosur Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Tre persona janë plagosur mes të cilëve dhe një fëmijë, pas përplasjes së dy
E pijmë të gjithë, këto janë kombinimet tragjike të çajit që shkaktojnë kancer Shumë e përdorin për shërim, por një studim i fundit i bërë nga shkencëtarë kinezë ka arritur në përfundimin se çaji i n
Ministri i Haradinajt sërish ankohet ndaj Ramës për taksën në Rrugën e Kombit Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka deklaruar se shfrytëzimi i autostradës me pagesë ka mundësi të bëhet vitin e a
Fillon me policë vjelja e tarifës në Kalimash, kuksianët bëhen gati për revoltë E hëna e 17 shtatorit shënon edhe hyrjen në fuqi të tarifës për qarkullimin në Rrugën e Kombit. E teksa ishte paralajmër
Kuksianët sërish ngrihen në protestë kundër taksës të vendosur nga Rama Banorët e Kukësit do të dalin sot sërish në protestë për shkak të vendimit të qeverisë shqiptare për ta vënë në fuqi tak
FNSH blindon Kukësin: Rama i frikësohet një revolte të re? Prej disa ditësh Policia e Shtetit ka rrethuar qytetet e Shqipërisë duke ushtruar kontrolle të ashpra për të ndaluar eks
Kuksianët dorëzohen, pranojnë dhe firmosin taksën e Rrugës së Kombit Kuksianët duken mjaft të kënaqur me tarifën e Rrugës së Kombit. Kryetari i Këshillit Bashkiak Kukës ka deklaruar se
Fillon pas 3 ditësh, sa taksë do të paguani kur të kaloni tek Rruga e Kombit Edhe 3 ditë kanë mbetur që kalimi në Rrugën e Kombi të bëhet me pagesë, për t’u kthyer edhe njëherë që nga Marsi kur pro
Në 17 shtator Rruga e Kombit me pagesë: Kush nuk do të paguajë? Në datë 17 shtator në autostradën Durrës-Kukës, në Morinë do të futet në fuqi tarifa për kalimin e automjeteve. Ndry
Nëse besoni në horoskop, njihuni me tre kombinimet në dashuri që nuk funksionojnë Shumë njerëz besojnë në shenjat e horoskopit dhe shpesh ata i njdekin sugjerimet e horoskopit edhe në jetën reale. Se
Pasaniku tjetër i Pacollve bëhet patroit, thotë se do mbrojë kufijtë deri në fund Sekretari Organizativ i AKR-së, i ka quajtur tradhtar të kombit ata që po flasin për kufijtë, duke aluduar kështu edhe p
Jo euro por në lek, nga 17 shtatori do të paguani po kaluat në Rrugën e Kombit Nëse menduat se shpëtuat nga tarifa e rrugës së Kombit, e keni gabim. Nëse do të udhëtoni përgjatë Rrugës së Kombit n
Arsenali nuk fal, ndëshkon përsëri Cardiff (VIDEO) Arsenal ka kaluar përsëri në avantazh ndaj të zotëve të shtëpisë, Cardiff City. Në minutën e 62-të, Pierre-Emerick A
Qeveria nuk bën pas: Më 17 shtator vendoset sërish trau në Rrugën e Kombit Pas dy javësh, të gjithë makinat që do të kalojnë në tunelin e Kalimashit do të paguajnë tarifë. Pavarësisht nga prot
Bllkohet Rruga e Kombit, makinat në radhë të gjata Ditën e sotme në Rrugën e Kombit prej disa orësh janë krijuar rradhë të gjatë kilometrike. Mësohet se prej 2 orësh ja