999 rezultate për

kombi

Vetitë kuruese të kombinimit të çokollatës së zezë dhe bajameve Kombinimi i bajameve, çokollatës së zezë dhe kakaos mund të zvogëlojë një faktor shumë të rrezikshëm për sëmundjet koron
Rama flet për traun, e pranon para kuksianëve: Bëmë gabim të madh Edi Rama i pranishëm në Kukës ka folur ndër të tjera edhe për traun që vendosi muaj më parë në rrugën e Kombit. Rama
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre
Arrestohet 'i forti' i Kombinatit, lëvizte me pistoletë me vete Falë bashkëpunimit me qytetarët, bie në pranga një shtetas për armëbajtje pa leje. Sekuestrohet një armë zjarri pisto
Kombinimi fatal në vrasjen e avokatit të njohur në Elbasan Vrasja e avokat, Ravik Gurra mbrëmjen e djeshme në Elbasan ka tronditur qyetin. Një person i maskuar ka qëlluar në k
Kryemadhi: Dashuria për kombin na çoi në djegien e mandateve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës së saj në Kryegjyshatën e Bektashinjve foli edhe për situatën politike.
E FUNDIT/ Humb jetën punëtori i urave në Rrugën e Kombit Një punëtor ka humbur jetën në Kukës, pasi ka rënë nga një lartësi. Mësohet se ngjarja ka ndodhur te ura Perbregut, rret
Spinaqi dhe banania, kombinimi perfekt për organizimin Spinaqi dhe bananet janë një kombinim që ofron vlera të shumëfishta për organizmin, pasi përmbajnë disa ushqyes që përth
Basha bën premtimin para kuksianit: Do heqim taksën e "Rrugës së Kombit" Kryetari i PD, Lulzim Basha ndodhet në Paskuqan ku po zhvillon një takim me banorë të zonën. Teksa takon qytetarët dhe d
Edi Rama, Nderi i Kombit! Çfarë po ndodh me shkollat shqiptare?! (FOTO LAJM) "Edi Rama, Nderi i Kombit". Kjo është parrulla e shkruar në një dërrase shkolle në Shqipëri, e cila po qarkullon gjatë o
Haradinaj godet Ramën në RTSH: Na dëmtoi me taksën, i folëm por nuk na dëgjoi Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ftuar në emisionin “Përballë” të Lutfi Dervishit në RTSH, ka treguar për her
Kombinimi i këtyre frutave është vdekjeprurës Padyshim që frutat janë një nga ushqimet më të shëndetshme dhe të ushqyeshme pasi përmbajnë shumë vlera ushqyese. Por
Sherr dhe keqkuptime, 8 kombinimet më të këqija të horoskopit Dashi dhe Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të paqëndrueshëm dhe energjikë, ndaj Dashi nuk përshatet mir
Formacioni i kombinuar mes Atletico Madrid dhe Juventusit Atletico Madrid – Juventus është ndeshja kryesore e natës së sotme në Champions League. Skuadra madriliane në ‘Wanda
Bashkia e Tiranës rikonstrukton shkollën 9-vjeçare “Sharrë” në Kombinat Bashkia e Tiranës investon njësoj, me të njëjtat standarde, si në qendër, ashtu edhe në periferi. Një nga investimet më
S'ka para, minatorët nuk e marrin rrogën të plotë Rreth 1300 minatorë të kombinatit metalurgjik "Trepça" kanë marrë vetëm 60% të pagës të mërkurën, për shkak të siç thuhe
Shmangini, këto shenja horoskopi kanë kombinimin më të keq Shumë njerëz besojnë në shenjat e horoskopit dhe shpesh ata i njdekin sugjerimet e horoskopit edhe në jetën reale. Se
Koha dhe piloti, kombinimi fatal që solli tragjedinë e Sala Emilano Sala duhej të udhëtonte drej Cardiff në një kohë tjetër dhe me një pilot tjetër. Sulmuesi argjentinas dhe Dav
Trajneri i Majlindës: E arta e Kombit (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi, sot mori medaljen e artë në Grand Prix Tel Aviv në Izrael. Kelmendi e nisi për
Dënohet për vdekjen e 40 personave administratori i koncensionit të Rrugës së Kombit (FOTO LAJM) Nicola Spadavecchia, administratori i shoqërisë që zbaton koncesionin e Rrugës së Kombit, u dënua sot me 6 vjet burg nga