999 rezultate për

kombi

10 kombinime perfekte për këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Stinët e ndërmjetme si vjeshta, janë të diskutueshme kur bëhet fjalë për veshjen: të vishemi shumë apo pak? Do të kemi f
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë
VIP-at shqiptarë që guxuan por dështuan me kombinimet (FOTO LAJM) Vajzat VIP shqiptare duhet thënë se në fakt e ndjekin modën në cdo detaj. Ama trendi i fundit duhet thënë se nuk ësht
Aplikacion që kombinon verën me muzikën? Gjetja e këngëve të preferuara (playlist), të përputhura me shijimin e verës, tashmë është e mundur falë aplikacionit ”L
Nga fundet e shkurtër deri tek pulovrat, disa ide për të kombinuar çizmet e gjata (FOTO LAJM) Çizmet mbi gju janë padyshim një must gjatë sezonit vjeshtë-dimër, ndonëse nuk janë këpucë edhe aq bazike. Nëse do të kë
Gabimet që ju bëjnë të dukeni shëmtuar, kurrë mos i kombinoni veshjet kështu (FOTO LAJM) Moda gjithmonë do të jetë e vështirë për t'u kuptuar nga njerëzit e thjeshtë të cilët nuk gjejnë dot kohën për të ndjeku
Trendi më i rëndësishëm i kësaj vjeshte nuk kushton më shumë se 1000 lek (FOTO LAJM) Nuk ka absolutisht asnjë veshje më thelbësore, që gjithmonë është lënë në hije, sesa çorapet. Sigurisht, ato nuk janë
"Tradhtar i kombit, spiun i serbit", dhunohet busti i ish-Mbretit Zog (FOTO LAJM) Shtatorja e ish-mbretit Zog I pushtohet nga grafitet e shumta. Mëngjesin e sotëm monumenti është mbushur me parrullat të
10 super kombinimet e vjeshtës sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Vjeshta ka 1 muaj që ka hyrë fuqishëm dhe ti me siguri para se të shkosh në punë apo shkollë, rri një orë çdo ditë para
Makina përplas të miturin në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" Një i mitur është aksidentuar ditën e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. I mituri K.L është dërguar menjëherë në
7 kombinime perfekte për tani që askush nuk di ç’të veshë (FOTO LAJM) Ok, sapo kemi hyrë në sezonin më të vështirë të vitit. Në mëngjes është ftohtë, gjatë ditës bëhet një vapë e tmerrshm
Banane me xhenxhefil, kombinimi perfekt që largon yndyrat në trup Dietat janë gjithmonë të mundimshme kur vjen puna për të humbur peshë. Por përveç dietave ka edhe mënyra të tjera efi
Me gjasa edhe ju e keni një xhaket xhins, kështu duhet ta kombinoni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Ju, me siguri, e keni dëgjuar shprehjen “Asgjë nuk mund të futet në mes të një gruaje dhe xhaketës xhins të saj në vjesh
Dhjetë kombinimet më "vjeshtarake" të momentit (FOTO LAJM) Në fotogalerinë e mësipërme po ju servirimi krah përshkrimeve kombinimet që do dominojnë vjeshtën e këtij viti.
Banane dhe xhinxher, kombinimi që largon yndyrat e barkut dhe kofshëve Dietat strikte sjellin humbje peshe në gjithë trupin, varje të lëkurës dhe pasoja në metabolizëm, kurse ky kombinim ësht
Po vjen koha e xhaketave, 5 prej tyre që do jenë trend i sezonit (FOTO LAJM) Pavarësisht se stina e vjeshtës në vendin tonë nuk ka ardhur akoma tamam, ditë më të ftohta na presin. Sigurisht që n
Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Aksidenti i rëndë në rrugën e kombit, humb jetën e mitura Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e sotme në Rrugën e Kombit, në afërsi të fshatit Gziq. Sh
Fashionistet e Instagramin na prezantojnë kombinimet më të bukura të shtatortit (FOTO LAJM) Pulovra të ngrohta, xhaketa lëkure, fustane velvet, çizme kastori, çantat e mëdha… Vjeshta është stina e artë e modës, p
Shtatori është "pas dere", bëni gati 20 kombinimet që do ju duhen (FOTO LAJM) Shtatori po vjen dhe temperaturat po ulen. Kjo do të thotë që duhet të nxjerrim veshjet e reja nga garderoba. Prandaj pë