999 rezultate për

kolumbiani

Cristiano Ronaldo "spiunon" James Rodriguez (VIDEO) Cristiano Ronaldo kapet duke spiunuar James Rodriguezit. Ditët e fundit lojtarët e Real Madrid hodhën votën e tyre për a
Ronaldo turpëron James-in dhe feston si i çmendur (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe James Rodriguez kanë krijuar një afrimitet shumë të fortë mes tyre edhe pse kolumbiani ka pak kohë
CR7 "përjashton" James-in dhe mundohet të imitojë Neymar (VIDEO) Real Madrid ka bërë një start shumë të dobët në La Liga ku numëron 2 humbje në 3 ndeshje, por pragsfida me Baselin në Ch
Falcao: Do përshtatem shpejt TRadamel Falcao luajti minutat e para në ndeshjen kundër QPR-së, ndonëse nuk arri të shënonte, pasi rezultati 4-0 ishte
Sky: Guarin qëndron tek Inter Guarin ishte në qendër të vëmendjes tek Interi pasi po flitej shumë për largimin e tij, por sipas Sky klubi zikaltër ka
Dëmtimi i Neymar, FIFA nis hetimin për Zuniga-n Pas kërkesës së Federatës Braziliane të Futbollit, FIFA ka nisur një hetim për lojtarin e Kolumbisë Zuniga për faullin e
Kolumbiani pyetet për transferimin e parave në Shqipëri Hetimet për ekzekutimin mafioz të bankierit Artan Santo paraditen e 26 qershorit në mes të Tiranës po fokusohen në tri p
Top 10 më të mirët e grupeve, FIFA le jashtë Messin (FOTO LAJM) Kolumbiani James Rodriguez është zgjedhur nga FIFA, lojtari më i mirë i fazës së parë të Kupës së Botës. Në një klasifik
Falcao "Po" Realit, zyrtarizimi pas Botërorit Profecia duket se do të realizohet. Radamel Falcao shumë shpejt pritet të jetë një lojtar i Real Madrid, ashtu siç u par
Barcelona ofron 25 milion euro per Cuadrado Skuadra e Barcelonës ka ofruar plot 25 milionë euro për mesfushorin e Fiorentinës, kolumbianin Cuadrado. Kontaktet e
Gjykata vendos arrest me burg për kolumbianin Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi sot arrest me burg për 36- vjeçarin me origjinë nga Kolumbia Cesar Triana i cili dysh
Rinas, arrestohet kolumbiani për trafik kokaine Një 46-vjeçar me origjinë nga Kolumbia është arrestuar nga policia shiptare pasi dyshohet se Sezar Augusto Pelaez Luiz T
Cuadrado shumë pranë Barcelonës Në Spanjë janë të sigurtë: Barcelona po përgatiet të mbyllë goditjen e rradhës në merkato që është Juan Cuadrado. Sipas
Vëllai i Guarin: Fredy, kolumbiani i parë i Juves Vëllai i Fredy Guarin jep një prej lajmeve më të rëndisshme të merkatos së janarit nëpërmjet profilit të tij në Instagra
Falcao: CR7 më i mirë se Messi Sulmuesi i Monacos, Radamel Falcao ka bindjen se ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo është më i mirë se superylli i B
Napoli bën "pazar" me lekët e Cavanit Me shitjen e Cavanit, Napoli do te investoje 40 nga 63 mln eurot e perfituara nga PSG ne merkato. Nje nder objektivat du
E bujshme, shkëmbim Guarin-Inler? Gjiothça për Fredy Guarin. Napoli ka zgjedhur kolumbianin e Inter si përforcimin e duhur në mesfushë për sezonin e ardhs
City, sfidë "El Tigre" vs " El Matador" (VIDEO) "El Tigre" sfidon "El Matador". Manchester City po punon për ti dhuruar Roberto Mancinit një top-player për sezonin e ar
"Bomba" e Falcaos: Mund të shkoj te PSG Njëri nga sulmuesit më të mirë në botë për momentin, i zgjedhur edhe si "9" më e mirë për 2012 në mbrëmjen gala të "Topi
Quintero, kolumbiani që po çmend Interin (VIDEO) Juan Rodrigo Quintero. Kështu quhet talenti kolumbian i Pecaras, i cili po kërkohet me ngulm nga Inter. Ish lojtari i En