999 rezultate për

kolumbiani

Barcelona zyrtarizon kolumbianin e parë në histori Barcelona ka mbyllur marrëveshjen me Palmeirasin për blerjen e Yerry Mina. 23-vjeçari do të mbërrijë në kryeqendrën
Trondit sërish kolumbiania që parashikoi saktë tërmete dhe vdekjen e të famshmëve Deseret Tavares një parashikuese fati nga Amerika ka tronditur me parashikimin e saj të fundit. Pasi parashikoi saktë
Menaxheri i Baccas zbulon klubin e dëshiruar nga kolumbiani Sergio Barila, menaxheri i Carlos Bacca, ka përsëritur në një intervistë të dhënë për gazetën madrilene “AS”, synimin e
James nuk i mbyll derë rikthimit tek Real Madrid James Rodriguez do të kalojë dy vitet e ardhshme në formë huazimi tek Bayern. Por kolumbiani nuk i ka mbyllur derën n
James në debutimin me Bayernin, një ndeshje, një trofe, 2 gole të krijuara, lojtari i ndeshjes James mund të jetë lojtar i Bayern Munichut prej disa ditësh, por buzëqeshja e James Rodriguez tashmë është kthyer. Kolu
Ramos tani ish kapiten, i pari që uroj Jamesin për aventurën e re James Rodrigues nuk është më pjesë e Realit të Madridit. Lajmi ka prekur të gjithë fansat e Realit të cilët pavarësisht
Nuk është as Milan, as Chelsea është Bayerni ekipi i ri i James Rodriguesit James Rodríguez është një lojtar i Bayernit tashmë. Klubi gjerman e ka zyrtarizuar marrëveshjen me Real Madridin për tra
Pasi e fshiu Milanin nga Instagrami, Bacca bëhet gati të bëj "Follow" klubin tjetër Sipas L'Equipe, Andoni Zubizarreta, drejtor sportiv i Marseille, është takuar me përfaqësuesit e Carlos Bacca për të për
Chelsea e do Jamesin, por ja ku e ka mendjen kolumbiani Chelsea është i gatshëm të bëjë ofertë për mesfushorin e Real Madridit, James Rodriguez. Manchester United dhe Paris
Ndiqej nga Inter dhe Juventus, por kolumbiani është pranë Sevillas Pasi ka shkëlqyer në sezonin e fundit me Sampdorian, Luis Muriel është drejt transferimit në Spanjë. Sulmuesi kolumbian
Bacca ka një lajm të "tmerrshëm" për çdo milanist Carlos Bacca del hapur kundrejt çdo parashikimi. Kolumbiani ka shprehur sot bindjen se nuk do të rikthehet kurrë më tek
Milan i gjen vendin Carlos Bacas Milan dhe Baca mund ta mbyllin udhëtimin këtë verë. Me të riun portugez të zyrtarizuar, Baca është i vetëdijshëm se
Vazhdon beteja për James, ja favoritët për kolumbianin James Rodriguez është ylli i radhës që përflitet se do të lërë Realin. Alvaro Morata nesër pritet të zyrtarizohet si
Milan i hap derën Bacas, ja ku pritet të shkojë kolumbiani Milan teksa po mendon për afrimet në merkato, po mendon gjithashtu dhe për të tepërmit. Një ndër to është Carlos Bac
James Rodriguez dje u dha lamtumirën tifozëve të Realit James Rodriguez dje ka zhvilluar ndeshjen e fundit në “Santiago Bernabeu”. Kolumbiani po bën gati valixhet me destinacio
Milan i falet Bacca-s, vendos 11-metërshi i kolumbianit (VIDEO) Nga penalltia në penallti, fati është me Milanin që merr 3 pikët e radhës ndaj Sassuolos. Kuqezinjtë fitojnë në një tran
Shënoi dy gola ndaj Sevillas, James flet për të ardhmen James Rodriguez dje luajti si titullar në fitoren e Realit 3-0 ndaj Secvillas në Kupën e Mbretit. Kolumbiani shënoi dy g
Rrëfehet kolumbiani i “kokainës”: Do merrja 3-4 mijë euro në muaj E gjithë historia nisi kur në datën 17.12.2014 në Prokurorinë për Krime të Rënda mbërriti një informacion nga ana e auto
15 vite burg kolumbianit akuzuar për trafik droge Gjykata për Krimet e Rënda ka dënuar me 15 vite burg kolumbianin Cesar Augusto Triana, i cili akuzohej nga prokuroria pë
Zidane i "tërheq veshin" Jamesit (VIDEO) Në ndeshjen ndaj Ëolfsburgut, ku Real Madridi humbi me rezultat 2:0, James Rodriguez është kapur nga kamerat duke qeshur