999 rezultate për

koke

DETAJE/ Kush është i riu që u qëllua me plumb në kokë në Tiranë Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e sotme në Tiranë, ku një i ri u qëllua m
Zbardhet ngjarja: Pse u qëllua ndaj të riut në mes të Tiranës Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës së sotme në rrugën "Myslym Shyri" në Tiranë. Burime zyrtar
Atentati mafioz në Tiranë, i riu u qëllua në kokë me pistoletë me silenciator Gjatë mesditës së sotme një i ri është qëlluar me plumb në kokë nga një distancë e afërt në rrugën "Myslym Shyri" në Tir
Gjithë ditën mbi kokë, dronët turq shkaktojnë alarm në ishujt grekë (FOTO LAJM) Dronët e Turqisë kanë shkaktuar alarm në ishujt fundorë të Greqisë dhe Qipros. Gazeta qipriote "Libeleftheros" ka pu
Shembet lokali i Mihal Kokëdhimës, jehonë deri në Spanjë (FOTO LAJM) Këtë të hënë, autoritet shembën restorantin e Mihal Kokëdhimës, biznesmeni i cili u bë i njohur pas publikimit të videos
Prishja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, ja çfarë shkruan Zëri i Amerikës Inspektoriati Kombëtar i Ndërtimit prishi të mërkurën një Bar-Restorant në zonën turistike në Porto-Palermo në Vlorë pas
Çfarë do të ndërtohet: Zbulohet e vërteta e nxitimit të Ramës për t'i shembur restorantin Kokëdhimës Një projekt hotelesh e resortesh me 5 yje duket se fshihet pas aksionit qeveritar për rrëzimin e lokalit “Panorma” në Po
I thanë i "iku" restoranti, Mihal Kokëdhima përfundon në urgjencë Mihal Kokëdhima është personazhi më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri. Ai u bë i famshëm pas publikimit të një v
Gjithçka e sheshuar, çfarë mbeti nga lokali i Mihalit në Vlorë (VIDEO) Ditën e sotme është shembur lokal "Panorma" në pronësi të pronarit Mihal Kokëdhima në Vlorë. Sipas IKMT-së ky subjekt
Pamje nga shembja e lokalit të Kokëdhimës, IKMT: Objekti rreth 2 mijë metër katror rezulton pa leje (FOTO & VIDEO) Forca të shumta të IKMT-së dhe të policisë kanë nisur aksionin mëngjesin e sotëm për të shembur bar-restorant “Panorma”
Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, terrorizoi turistët spanjollë Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant 'Panorma' në pron
Mihal Kokëdhima tremb dhe Rike Roçin: Kam frikë (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Albania Rike Roçi ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”. Në mes
Olsi Bylyku "konkurron" Mihal Kokëdhimën, cilit version i jepni 5 yje (VIDEO) Një video e publikuar pak ditë më parë, ku shihej qartë sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit Mihal kokëd
Dëshmitari tregon ngjarjen: Çfarë pashë ditën kur turistët u sulmuan nga Kokëdhima Sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit "Panorama" në Qeparo, tashmë ka marrë dhenë. Mihal Kokëdhima i a
Restoranti i Mihalit të "tmershëm" u mbyll, por çfarë po ndodh këto ditë aty Lokali “Panorma”, në Porto Palermo, është mbyllur nga familjarët e Mihal Kokëdhimës. Turistët kanë shfrytëzuar për plazh
Mediat e huaja shkruajnë për sulmin ndaj turistëve: Kemi humbur shumë nga ky episod tmerri Ngjarja e rëndë ku dhunoheshin turistët nga pronari Mihal Kokëdhima në Vlorë, "mori dhenë" edhe jashtë vendit. Gazeta
Ish-kryebashkiaku i Vlorës i del në mbrojtje Kokëdhimës: Ai po kërkonte hakun e tij sh-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj ngjarjes që ndodhi me pr
As Osama bin Laden nuk pati kaq interes publik: Çfarë nuk u pa në seancën gjyqësore të Kokëdhimës Pronari i restorant "Panaorama" në Vlorë, teksa ndodhej para gjykatës nuk ka kursyer ironinë ndaj medias, duke deklaruar
Gjykata lë në burg pronarin e "Panoramës", flet avokati: I vetmi i dhunuar është Kokëdhima Pronari i resortit në Porto Palermo, Himarë, Mihal Kokëdhima ka dalë para Gjykatës ditën e sotme për t’u njohur me masën
Pronari i lokalit "Panorama" dëshmon para Gjykatës: Po unë Ramën e kam mik Mihal Kokëdhima ka pasur një bisedë me avokatët e tij para nisjes së seancës gjyqësore, ndërsa ishte ulur në vendin e të