999 rezultate për

koke

Deputetja e famshme e "kërpëratës"godet sërish e gazetari vë duart në kokë nga përgjigja (VIDEO) Ditën e sotme në orën 10:00 u zhvillua mbledhja e rradhës parlamentare ku u miratuan ndryshimet Kushtetuese. Dhe pse
Vërini gishtin kokës, vala e dytë e koronavirusit është afër Me një çmim të lartë ne arritëm ta mbajnë nën kontroll kurbën e infeksionit me Sars-CoV-2. Por nëse tani nuk përpiqemi t
Fiksimi i ri i rrjetit, arsyeja pse të vegjëlit e bufit flejnë kështu Me çfarë po merret rrjeti në këto kohë pandemish kur aktivitetet janë të cunguara? Ndoshta nuk është ajo që prisni, p
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
Berluskonit i kushton ndarja nga e dashura vite më e re "sa qimet e kokës" Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, edhe pse tashmë mbush 84 vjeç, vazhdon të ketë një jetë aktive në fushën e r
Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
Të rinjtë italianë rrahin barbarisht shqiptarin, dërgohet në spital në gjendje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, me qendër një të ri shqiptar. Tre persona kanë dhunuar një 20-vjeçar shqipta
Shumë gra betohen që i kanë zhdukur variçet e tyre me një kokërr domate Variçet janë thjesht enë gjaku shumë pranë lëkurës të cilat janë zmadhuar dhe trashur në mënyrë jonormale. Tek shumë gra
Dalin pamjet, si dy të rinjtë me maska në kokë kryen 11 vjedhje në Durrës (VIDEO) Publikohen pamje nga tre grabitjet e kryera gjatë këtij muaji në lagje të ndryshme në Durrës. Një i ri 21-vjeçar ka
Zbardhen detaje nga sherri i nxënësve në Tiranë: Po ma bëre borxh të plas plumbin kokës Tre të rinj janë në pritje të vendimit të gjykatës pas një hetimi njëvjeçar dhe një sërë rrëfimesh që tregojnë se si ata
Bashkëshorti ja qethi kokën "zero": Historia sa e trishtë, por dhe frymëzuese e 30 vjeçares Arian B. u dënua me dy vite burgim për dhunën e ushtruar ndaj bashkëshortes. Ai i preu flokët së shoqes, nënë e tre fëmi
"Rri urtë se do hash plumbin kokës", si u riluajt në situata reale filmi "Duel i heshtur" Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror t
"Rri urtë se do hash plumbin kokës", sekretet e errëta pas filmit "Dueli i heshtur" Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror t
Tragjike, trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz (FOTO LAJM) Trupi i copëtuar i një sipërmarrësi 33-vjeçar është gjetur brenda apartamentit të tij luksoz në Manhattan. Pranë trupit
Përplas kokën në pishinë, lojtarin zikaltër dërgohet me urgjencë në spital Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
I siguroi Juventusit një pikë, Sarri: Ronaldo është kampion me këmbë dhe me kokë Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, shënoi mbrëmë dy herë nga penalltia, për të neutralizuar skuadrën e Atalanta. Dy go
Hamilton fiton duelin "kokë më kokë" me Verstappenin Lewis Hamilton regjistron kohën më të mirë në kualifikueset e pistës së Spielberg, në Austri, Çmimit të Madh të dytë të
"E paguajmë sa qimet e kokës", deputeti i opozitës akuza Avokatit të Popullit Deputeti i opozitës në Kuvendin e Shqipërisë, Halit Valteri ka folur sot kundër Avokatit të Popullit dhe titullares së t
Plas keq te Tottenham, përplasje fizike mes Son-Lloris, Mourinho ul kokën nga turpi (VIDEO) Te Tottenhami nuk ka qetësi. Pas rezultateve të dobëta ku janë me një këmbë jashtë zonës Champions, në fund te pjesë
Endri Çekiçi shënon gol të bukur në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi ka shënuar golin e dytë të për Olimpjan që po fiton 2-3 ndaj Triglav në transfertë. Pogradecari realizoi