999 rezultate për

koke

Plas keq sherri mes grave në Fier, njëra përfundon me plagë në spital Një grua në Fier ka shkuar në spital me plagë të shumta. Policia bën me dije se ajo është goditur me gurë nga një tje
Kini kujdes, vetëm këto shenja të horoskopit janë miq për kokë! Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje
Të gjithë me duar në kokë, Neymar gabon nga 5 metra (VIDEO) PSG ka pasur mundësi të artë të kaloi në epërsi ndaj Atalantës. Është Neymar që ka bërë gafën më të madhe të këtij se
Këto shenja të horoskopit janë miq për kokë Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje
Me ar 18 karatësh e 3600 diamante, kjo maskë kundër COVID-19 kushton "sa qimet e kokës" (VIDEO) Kjo nuk është një maskë dosido, por e bërë me ar 18 karatësh dhe 3600 diamante të zinj e të bardhë, kjo maskë sipas VOA
Vini re! Ushqimet që duhet të hani kur ju dhemb koka Dhimbjet e kokës janë të bezdisshme dhe shkaktojnë probleme nëse janë të shpeshta. Më poshtë iu sjellim disa ushqime
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit Ndodh që njerëzit e lindur në këtë shenjën, ndonjëherë të paragjykohen se janë shumë të drejtpërdrejtë dhe janë të parët
I preu kokën nënës së tij, del para gjykatës Olsi Çekiçi Ka mbërritur sot në gjykatë për masë sigurie 44 vjeçari, Olsi Çekiçi, personi që tronditi opinionin publik ditë më parë,
Njihej me tre mbiemra, detaje nga ekzekutimi i 27 vjeçarit në Shkodër Detaje të reja zbardhen nga krimi në Vaun e Dejës, ku u gjet i pajetë 27 vjeçari Gjin Borici Ndoj. Gjin Boriçi, i njo
E ekzekutuan me plumb kokës, targat e mjetit të përdorur në atentat u vodhën në Durrës Zbardhen të tjera detaje nga ekzekutimi i të riut në Shkodër. Mësohet se mjeti i përdorur në atentat është djegur rr
Plumb në kokë, kush është i riu me dy mbiemra që u gjet i pajetë pa zbardhur mirë dita Një 27 vjeçar është gjetur pajetë mëngjesin e sotëm në lagjen “1 Maji”, Shkodër. Mësohet se viktima është identifiku
Kush është 44 vjeçari që i preu kokën nënës në Pogradec, ngjarja makabre u pa nga vajza e mitur Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në Pogradec, ku një 44-vjeçar, i identifikuar si
I preu kokën nënës, fqinjët për 44-vjeçarin: E kishim frikë, e ëma bërtiste e kërkonte ndihmë Zbardhen detaje të reja nga vrasja makabre në Pogradec, e cila ka tronditur opinionin publik. Mësohet se, autori i krimi
"Me shtetin mos e krruaj", Artan Hoxha tregon ç'i ka ndodhur Mihal Kokëdhimës (VIDEO) Gazetari i njohur Artan Hoxha ditën e sotme ka ndarë në profilin e tij në Facebook pamje nga Porto Palermo teksa sjell s
Shkoi në spital me dhimbje të forta koke, mjekët i dhanë vetëm 30 minuta jetë Kjo është historia e pabesueshme e një studenti 26-vjeçar nga Kalifornia, Luis Ortiz. I riu shkoi në duke u ankuar ng
A shkakton kafja dhimbje koke? Mbarëvajtja e të gjithë organizmit është çelësi i një jete të gjatë. E për ta arritur këtë një stil jetese i shëndetshëm
Kruarja e kokës, pse mund të jetë duke ndodhur? Kruarja e kokës mund të nxitet nga shumë faktorë, të njohur apo jo. Disa nga këta faktorë janë: Zbokthi Kruarj
Vini re! Ushqimet që duhet të hani kur ju dhemb koka Dhimbjet e kokës janë të bezdisshme dhe shkaktojnë probleme nëse janë të shpeshta. Më poshtë iu sjellim disa ushqime
"Benzi" kokë më kokë me "Suzukin", humb jetën pasagjeri 55 vjeçar Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Peqin. Njoftohet se në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip “Suzuki” m
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting