999 rezultate për

koke

HOROSKOPI/ Këshilla e ditës: Mundohuni t’i zgjidhni gjërat më shumë me kokë se me zemër Dashi Dukej se disa marrëveshje apo raporte ishin të shëndosha, por kanë filluar krisjet e para dhe ndoshta ky është ve
Gjendet i vdekur shqiptar pasi qëndroi me kokë varur gjithë natën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është gjetur pa shenja jete pasditen e së premtes në një komple
Kishte dhimbje të tmerrshme koke, vajza mëson lajmin e hidhur Një vajzë e re, e cila shkoi për vizitë tek mjeku pasi vuante nga dhimbje të tmerrshme koke, zbuloi se në të vërtetë kis
Dhimbje koke për Koeman, dëmtohet Jordi Alba Jordi Alba do t’i shtojë telashet e Ronald Koeman. Pas barazimit ndaj Sevilla, Ronald Koeman ka marrë edhe një lajm t
Mbajini mend: Tre shkaqe të pazakonta të dhimbjes së kokës Përafërsisht gjysma e të rriturve vuajnë nga dhimbja e kokë të paktën një herë në vit, sipas Organizatës Botërore të Shë
Aksident në Korçë, makinat përplasen "kokë më kokë" Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj, në zonën e Korçës. Burimet bwjnw me dije se si pasojë e përpl
Aksident në Elbasan, makinat përplasën "kokë më kokë" duke plagosur dy shtetas Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Vidhas. Mësohet se dy makina janë përplasur
Jetonin pa çati mbi kokë, kushtet ekstreme e çuan kryefamiljarin në vetëflijim Një familje në Rrushkull të Durrësit jeton në kushte mjerane që kur kryefamiljari i dha fund jetës. Kushtet e rënda ekon
Koka e dushit është e bllokuar? Një sekret për ta kthyer si të re Përveç objekteve të tjera hidro-sanitare, edhe koka e dushit bie ‘viktimë’ e kalcifikimit. Duke qenë se pastrimi i s
Mbani shënime! Si ta largoni dhimbjen e kokës në mënyrë natyrale Shumë njerëz në mbarë botën vuajnë nga dhimbja e kokës dhe disa prej tyre kanë gjetur “ngushëllim” tek ilaçet, por janë
Të armatosur kokë e këmbë, kush janë të radhës që u "peshkuan" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas
10 ide për t'ishpëtuar shiut kur s'ke çadër Kur mendon se gjërat s'mund të shkojnë më ters se kaq këtë vit, fillon një shi i rrëmbyer shtatori dhe ti, me mendje end
Tuchel me dhimbje koke, dëmtohet Neymar ? Lëndimi i mundshëm i Neymar po shqetëson trajnerin e Paris Saint Germain, Thomas Tuchel. Tuchel ka bërë të ditur se d
Klopp me "dhimbje koke", Thiago dhe Alisson në dyshim për Arsenalin Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal. Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcanta
Ish-kreu i bandës së Durrësit e bëri të heqë dorë nga përballja me Bashën? Reagon Rama "Iku nga Durrësi për në Vlorë, se mori vesh se do shkonte Basha. Thuhet se bëri një takim me Lefter Kokën dhe Indrit Do
Gazetari zbulon si u infektua me COVID: Dhimbja e kokës dhe djersitja nuk m’u ndanë asnjëherë Gazetari Erjon Skëndaj, i cili mbulon situatën e Covidit në spitalin infektiv ka rrëfyer përjetimet e tij në bashkëjetes
Messit i mungon Suarez, argjentinasi me kokën ulur në stërvitje (VIDEO) Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.
SKANDAL! 72-vjeçarja vjen në Tiranë me hematomë në kokë, e nxjerrin "gabimisht" me COVID-19 Emisioni “Stop” këtë të enjtë është fokusuar në një denoncim të një qytetari. Rasti në fjalë ka të bëjë me një të moshua
Bundesliga bën me dhimbje koke kombëtaret, lojtarët s'do të lejohen të luajnë me shtetet e tyre Disa klube në Gjermani kanë vendosur të që mos dërgojnë lojtarët e tyre me ekipet kombëtare. Krejt kjo do të ndodhë për
Skandali me provimin e Suarez, Juventusi me "dhimbje koke" Për momentin, Juventusi nuk është nën hetim, por pozicioni i "Zonjës së Vjetër" rrezikon të përkeqësohet. Në lidhje me r