999 rezultate për

koke

Mace mbi kokë e kova me ujë, çudirat më të papara në urban (FOTO LAJM) Shpesh ndodh që në transportin publik të shohim çudira. Duke filluar që nga kafshët Kur përdor transportin publik, nd
I qëllon vetes dhe të dashurës për t'i shpëtuar policisë, 39 vjeçari bie në koma (VIDEO) Një amerikan i arratisur nga burgu është në koma pasi qëlloi veten dhe të dashurën e tij në kokë pasi u rrethua nga poli
Shumë kohë para simptomave, tumoret në kokë do të zbulohen me një analizë gjaku Padyshim që tumori është një nga sëmundjet që aktualisht vazhdon të marrë jetë dhe është e vështirë sidomos nëse nuk kap
Me kapuç në kokë, si u arrestua në mes të shiut i shumëkërkuari i Lazaratit (VIDEO) Janë publikuar pamjet e arrestimit të shumëkërkuarit të Lazaratit Beqo Brahimit, i cili ranë pranga ditën e sotme në aer
Barcelona nuk po ngre "kokë", ndaj Dortmund mungon Pique Qendërmbrojtësi Gerard Pique do t’i mungojë Barcelonës në ndeshjen kundër Borussia Dortmundit në Camp Nou, në kuadër të
Bën tatuazh kokërdhokët e syve, verbohet "Vajza Dragua" (FOTO LAJM) Amber Luke, vetëm 24-vjeç ka shpenzuar plot 20.000 paund për të modifikuar trupin e saj, por ka zbuluar se është verbuar
Plagoset nga shoku i tij me saçmë në kokë, gjuetia kthehet në tragjedi Një shqiptar po lufton me jetën në Spitalin Achillopoulos të Volos të Greqisë pasi është qëlluar me lomb në kokë teksa i
Sot vajzat lënë kokën pas tij, por shikoni Malumën para se të bëhej i famshëm (FOTO LAJM) Maluma tashmë është padyshim një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili është cilësuar gjithashtu si një ndër djem
Publikohet fotografia e rrallë e Rugovës, me plis në kokë në mes të Amerikës Kjo foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet presidenti Rugova gjatë një darke me komunitetin shqiptar në Chicago
Juventus dhe PSG gati të shkëmbejnë mbrojtësit Juventus dhe Paris Saint-Germain mund të shkëmbejnë mbrojtësit e krahut të djathtë në merkaton e janarit. Nga njëra a
Nxënësi i vendos pistoletën në kokë profesorit (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një nxënës, 17 vjeç i një shkolle të mesme katolike në Argjentinë, i drejton pistoletë
Krushqit kuksianë kërcënojnë ish-dhëndrin pas prishjes së fejesës: E ke kokën e prerë! Një 58 vjeçare ka trokitur në policinë e Kamzës menjëherë pasi i biri ka prishur fejesën me një vajzë. Gruaja është ndje
8 mënyra si të mos përfundoni si Kokëkashta në ditët me shi (FOTO LAJM) 1. Produktet për zbutjen e flokëve janë të rëndësishme Zbutësit e flokëve, të cilët këshillohet të aplikohen në flokë
Mësuesi 27-vjeçar humb jetën pasi u pickua nga një insekt në kokë (FOTO LAJM) Josh Brooker, 27 vjeç ishte mësues në Britani dhe një njeri i apasionuar pas udhëtimeve por në një nga udhëtimet e tij t
Formacionet e mundshme: Juve-Genoa, Sarri i bën gjëmën De Ligt Barazimi në Lecce nuk e tundi Juventusin nga kreu i klasifikimit, falë barazimit të Parmës në “San Siro”, kundër Interit
Fans si ky i Taynës, vizatoi këngëtaren në kokë (FOTO LAJM) Hyri fuqishëm në tregun shqiptar dhe tani tayna është kthyer në reperen më të dashur të publikur shqiptar. Falë muzikës
Pësoi lëndim serioz në kokë, Sarri zbulon gjëndjen e Higuain Sulmuesit argjentinas iu nevojit ndihma për ta larguar nga fusha e lojës dhe ai mund të mbetet në spital sonte, pasi e p
E FUNDIT/ Albin Kurti në Tiranë, takim "kokë më kokë" me Ramën Kreu i lëvizjes së Vetëvendosjes Albin Kurti ka mbërritur në kryeministi ku është pritur nga Edi Rama. Ky është takim
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
5 euro për të ngrënë edhe ndonjë gurë kokës tek Rruga e Kombit (VIDEO) Rrëshqitjet e malit në anë të Rrugës së Kombit në zonën e Milotit po vazhdojnë. Por pavarësisht se ARRSH ka vënë mjete n