999 rezultate për

koke

Basha zbulon këshillat që i ka dhënë Ramës: Po po, tunde kokën e mbante shënime "Po po thoshte tunde kokën, bënte sikur mbante shënime. Ose vizatonte nuk e di, por nuk i mori. I kam thënë merri këto m
Tjetër deklaratë e bujshme, avokati: Maradona mund të jetonte, ai u rrëzua dhe ra me kokë Nga Matthias Marburg, BILD Dalin në dritë të tjera detaje nga vdekja e Diego Maradonës, 60 vjeç. Rodolfo Baque, av
Do vini duart në kokë, Luanës i kushtoi fustani sa një makinë (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje disa mujore, Luana Vjollca është kthyer sërish në ekran me "Shiko kush luan", programin argëtues të
Imzot George Frendo shërohet nga Covidi: Jam ndjerë si kokë pa trup Arqipeshkvi i Tiranë – Durrës, George Frendo e ka fituar betejën me koronavirusin. Në mesazhin e tij shprehet se së shp
Disa nga efektet afatgjata të COVID-19: Dhimbje koke, humbje kujtese dhe ekuilibër i dobët Personat e intubuar e të shtruar në spital për javë të tëra pa lëvizur, ngrënë apo folur siç duhet vazhdojnë ende t’i nd
Dhimbje "koke" për Zidane, Carvajal dëmtohet sërish dhe pritet të mungojë gjatë Vetëm pak ditē pas rikthimit në fushë, mbrojtësi Dani Carvajal është ndalur sërish për një tërheqje muskulore në kë
I preu kokën gjyshes dhe e mori me vete në aeroport, Zvicra merr vendimin për shqiptarin Një ngjarje e rëndë që tronditi Zvicrën në vitin 2018 ku një shqiptar nga Maqedonia e Veriut vrau gjyshen e tij dhe më p
Sali Lushaj rrëfen momentet e fundit të Azemit: Berishës i shkonte loti kokërr për Hajdarin Sali Lushaj, ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, ka folur për vrasjen e Azem Hajdarit dhe rigjykimin e kësaj
Inter-Real Madrid takim edhe për merkaton Interi dhe Reali i Madridit do të përballen nesër në mbrëmje në “San Siro”, në një ndeshje kyç për fatin e të dyjave në
Zidane me dhimbje "koke", pa Benzeman ndaj Interit Karim Benzema është në dyshim të madh që të paraqitet kundër Interit të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. F
Nuk do donte t'ia trashëgonte djemve, Sara tregon çfarë nuk i pëlqen te vetja (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve. Dy vogëlushët e
10 fëmijë bashkë, kush ishte 61 vjeçari që vdiq pasi e qëlloi gruaja me sëpatë në kokë Llesh Deda, i goditur me sqepar në kokë nga gruaja disa ditë më parë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, në Tiranë.
Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja infektohen me Covid-19 (FOTO LAJM) Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij, Brixhida janë infektuar me Covid-19. Lajmi bëhet i ditur në Sup
Shqiptarët i falin Fabios jetë të dytë, 2 vjeçari operohet me sukses në kokë Të premten e kaluar gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 u dha rasti i familjes Zijai, në Gjirokaster t
"Vetëm dashuria", kush e kthen në Shqipëri Besa Kokëdhimën Besa Kokëdhima ka vite që jeton midis Shqipërisë dhe Francës, e duket se do vazhdojë ende të bëjë të njëjtën gjë. Këngët
Kokëfortë dhe impulsivë, këto janë shenjat më nevrike të horoskopit Më poshtë keni shenjat e Horoskopit, që sipas astrologëve njerëzit që i përkasin, konsiderohen si më nevrikët. Dashi.
Skënder Brataj flet për pacientët me Covid që kanë dhimbje të forta koke: Shkakton delir Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj thotë se koronavirusi tek disa persona depërton edhe në pjesën e trurit duke
Çfarë tregon dhimbja e kokës në mëngjes Dhimbja e kokës është një ndër problemet që hasin shumë nga grupmoshat e ndryshme. Mirëpo kjo dhimbje bëhet edhe më stre
2-vjeçari ka ujë në kokë, familja lutet për ndihmë: Na e shpëtoni! Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi në qytetin e Gjirokastrës. Në çdo shtëpi që gazetarët shkojnë gjej
Flasin vullnetarët që provuan vaksinën antiCovid: Si dhimbje koke pas të pirit alkool! Vullnetarët që kanë marrë vaksinë e koronavirusit të prodhuar nga Pfizer kanë thënë se efektet e saj anësore janë të ngj