999 rezultate për

kokaina

"I bërë tapë" nga alkooli dhe kokaina, 39-vjeçari qëllon për vdekje turistin (VIDEO) Një 39-vjecar i droguar që vrau për vdekje me thikë një turist francez është dënuar me burgim të përjetshëm sot. Nich
Breshka më e pasur në botë (FOTO LAJM) Më mirë një mik se sa një thesar, duket një shprehje klishe, por më e vërtetë se kurrë për këtë breshkë uji që kishte ng
6 shqiptarë në pranga bashkë me një femër, si ju gjend kokaina në makinë Të akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike, 6 shqiptarë dhe një grua polake kanë përfunduar në pranga të policisë, mes
Plazhi në Angli “pushtohet” nga kokaina, sekuestrohen 360 kg Një sasi prej plot 360 kilogramësh kokaine janë sekuestrua nga policia në dy plazhe në Angli. Mediat britanike bëjn
Studimi: Kokaina shkatërron anatominë e trurit Universiteti i Anglisë Lindore zhvilloi një kërkim të drejtuar nga Peter McCormick i cili thotë se studimi i hollësishëm
E dini që trafikantët përdorin gjithnjë inicialet "LV" te kokaina? Ja përse (FOTO LAJM) Policia greke arrestoi një çift shqiptarësh në Portin e Patrës në Athinë me 29 kg kokainë, e cila vinte nga Holanda. Pak
A e ka quajtur zv/ministri i ri i LSI-së Ramën "psiko-kokaina"? (FOTO) Më një vendim të marrë sot nga qeveria Roni Telegrafi do jetë zv.ministër i Bujqësisë. Ai ka studiuar në Shtetet e B
Studim/ Kokaina rrit rrezikun për të rënë në gjendje stresi Sipas një studimi të kryer në Universitetin e Anglisë Lindore rerzulton se marrja e një doze nga pluhuri i bardhë ndrysh
Kokaina e Xibrakës, lihet në burg Ermal Hoxha Apeli nuk ka ndryshuar vendimin sot duke lënë në burg Ermal Hoxhën, nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha. Mësohet se Ermal
Laboratori i Xibrakës, kokaina hyri në Shqipëri në gjendje të lëngshme Kokaina e kapur dy javë më parë në Xibrakë ka hyrë në Shqipëri në gjendje të lëngshme dhe më pas këtu bëhej ekstraktimi
Grupi "Kokaina", Gjykata jep masën e sigurisë për 4 anëtarët e tjerë Update - Deri në orën 13:20 është dhënë masa e arrestit burg për Kelmend Dalipin, Arjan Dalipin dhe Gentian Gjonaj. Ndër
Grupi "Kokaina", Ilir Hyseni: Po fola do arrestoni edhe 120 të tjerë Ilir Hyseni, njëri nga trafikantët e kokainës që pala gjermane dhe prokurorët shqiptarë e kanë mbajtur në vëzhgim të rre
Kafja kuron varësinë ndaj kokainës Sipas një studimi të fundit të realizuar nga shkencëtarët, kafja mund të ndikojë në trajtimin e varësisë nga droga. Më k
Kokaina e kapur në Malin e Zi nuk kishte destinacion Shqipërinë Sasia e drogës e kapur në Malin e Zi një ditë më parë nuk kishte destinacion Shqipërinë. Lajmi bëhet i ditur nga Ministr
Kokaina "moll sherri", Bieber sulmon kryebashkiakun e Torontos Këngëtari kanadez Justin Bieber, sërish vihet në qëndër të vëmëndjes, kjo jo për konsumim të lëndëve narkotike dhe drejt
"Kokaina" e re për kartelët e drogës (FOTO-LAJM) Kartelet e drogës nga Kolumbia po shikojnë një burim tjetër për të fituar para. Bëhet fjalë për trafikim të jashtëligjsh
Ç'lidhje ka kokaina me Neymar? Një rrjet shpërndarësish drogë është shkatërruar nga policia braziliane e cila arrestoi disa shpërndarës. Por ajo që për
Sheqeri dhe yndyrat krijojnë varësi si kokaina Studimi më i fundit, i prezantuar këtë janë në Takimin Kanadez mbi Neuroshkencën 2013, tregon se shurupi i misrit me niv
Një rreze lazer shuan varësinë nga kokaina Me një rreze drite lazer të qëlluar në tru mund të eleminohet varësia nga kokaina. Kështu tregon një eksperiment i kryer
Lazarati prodhon drogën e rrallë më të shtrenjtë se kokaina Në Shqipëri ka nisur të sofistikohet prodhimi i cannabis sativa dhe këtë e kanë vërtetuar oficerët grekë të Antidrogës s