999 rezultate për

koeficient

Leicesteri tremb kompanitë e basteve, nuk ka më koeficient 5000 në Angli Leicesteri i ka trembur deri në palcë kompanitë e basteve. Bastexhinjtë anglezë, ose më saktësisht, ata që përcaktojnë
Leiçesteri djeg kompanitë e basteve, ja ç’ndodh nëse fitojnë titullin Kompanitë më të mëdha të basteve në Britaninë e Madhe do të paguajnë mbi 10 milionë paund nëse Leiçester City shpallet k
“Euro 2016”, pretendentët për triumf sipas Eurosport (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik “Eurosport”, në versionin “online” të tij, ka bërë dje një prezantim të 24 skuadrave pjesëmarrëse, duk
"Këpuca e Artë", ja 11 kandidatët deri më tani (FOTO LAJM) "Këpuca e Artë" për vitin 2015, u fitua nga Cristiano Ronaldo, i cili e mori këtë çmim për herë të dytë radhazi, dhe të
Ja koefiçentët e ekipeve pjesëmarrëse në Evropian, Shqipëria ... Shqipëria ka koeficientin më të ulët sa i takon pretendentëve për fitoren e Kampionatit Evropian “Francë 2016”.Sipas kom
Zyrtare, Uefa vendos Shqipërinë në vazon e katërt Shqipëria do të jetë në vazon 4 të shortit për fazën e grupeve të Kampionatit Europian 2016, i cili do të hidhet më 12 D
12-vjeçarja vajza më e zgjuar në botë Nicole Barr, 12 vjeç nga Essex i Britanisë së Madhe rezulton të jetë vajzamë e zgjuar në botë. Koeficienti i inteligjenc
Kush shënon i pari në El Clasico? Ja koeficientët (FOTO LAJM) Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja e vitit, ajo mes Barcelonës dhe Real Madrid. Sfida e "Camp Nou"-t pritet të vendosë s
Ku do shkoj Messi? Ja koeficientët e kompanive të basteve (FOTO LAJM) Javë më parë ky lajm do të konsiderohgej një "fantazi merkatoje", por tashmë gjërat janë ndryshe. Lionel Messi po përfli
Ja kush janë 10 personat më inteligjentë në botë (FOTO-LAJM) Pothuajse 50 për qind e popullatës së botës ka koeficient inteligjence ndërmjet normës 90 apo 110 dhe 2.5 për qind kanë
Kush e fiton Champions-in? Ja koeficientët (FOTO LAJM Pas përfundimit të raundit të katërt të ndeshjeve në Grupe të Champions League, Reali i Madridit dhe Bayerni i Mynihut m
Koeficientët për "Topi i Artë 2014", CR7 super-favorit (FOTO LAJM) Publikimi i listës me 23 finalistët në garë për "Topin e Artë 2014" ka vënë në lëvizje edhe bastexhinjtë që caktojnë edh
Bastet, Danimarka favorite ndaj Shqipërisë As atmosfera shumë entuziaste për debutimin e Kombëtares Shqiptare në stadiumin e ri "Elbasan Arena", nuk ka bërë që kom
Koeficientët, Champions-i mes Realit dhe Bayernit (FOTO LAJM) Champions League është një çështje mes Real Madrid dhe Bayern Munchen. Kështu mendojnë bastvënësit pas ndeshjeve të para
Në 100 martesa 16 përfundojnë në divorc Vijon të rritet numri i divorceve në vendin tonë. Sipas të dhënave të fundit të Open Data Albania gjatë vitit 2013 rezul
Bastet: Ja ekipi i ri i Cuadrado-s (FOTO LAJM) Janë ditët vendimtare për të ardhmen e Juan Cuadrados. Kolumbiani do të zbarkojë në Firenze të mërkurën ku edhe do të di
Golashënuesi i Botërorit, ja koeficientët (FOTO LAJM) Duhen edhe 5 ditë nga starti i evenimentit më të rëndësishëm futbollistik, Kupa e Botës "Brazil 2014". Trajnerë, lojtarë
Koefiçientët, Reali favorit ndaj Atleticos Në Lisbonë do të shkruhet një tjetër faqe e historisë së Champions League, teksa për herë të parë në finale do të përbal
Ja disa nga biondet më të zgjuara (FOTO LAJM) Bindja se biondet janë vëtëm të bukura por jo shumë të zgjuara është vetëm temë barsoletash, ndërsa këtë fakt e dëshmojn
Messi te City? Për bastexhinjtë po (FOTO LAJM) Presidenti i Manchester City-t, sheiku Mansour ka një ëndërr të madhe: Lionel Messin. Për të siguruar shërbimet e yllit