999 rezultate për

kodheli

Kodheli: Ëndrra ime ishte të bëhesha... Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, teksa është rrëfyer për fëmijërinë e saj, ka thënë se dëshira e saj e madhe ka qënë
Shqipëria do të ndihmojë FKS-në e Kosovës të kthehen në ushtri (FOTO) Ministria e Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli ka thënë se do ta përkrahin Forcën e Sigurisë së Kosovës për t’u bërë
Nishani kritikoi buxhetin e mbrojtjes, Kodheli: Nuk prek angazhimet në NATO Gjatë mesditës, Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, i është drejtuar me një letër Kuvendit duke shprehur “shqetësimi
Ky është super automatiku që do të ketë në dorë ushtria shqiptare nga 2017 (FOTO) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli deklaroi sot para Komisionit të Sigurisë se ushtria shqiptare do të pajisej me rreth
BATUTAT/ Braho-Kodhelit: Ti e shkrep ndonjëherë, por ai Saimir Tahiri…. Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ishte sot e pranishme në mbledhjen e Komisionit të Sigurisë në Kuvend ku edhe po dis
Ushtria shqiptare, 5 mijë automatikë dhe mjete të blindura në 2017 Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, teksa ka raportuar sot në Komisionin e Sigurisë, është shprehur se do të blejë 5 mi
Çështja e kanabisit, Ministri i Drejtësisë i përgjigjet Tahirit dhe Kodhelit Situata e kanabisit, vijon të krijojë përplasje dhe mes PS-së dhe LSI-së. Propozimi i Ministrit të Drejtësisë, Ylli Manj
Tahiri: Mimi, ku po shkon? Kodheli: Unë s'jap llogari (VIDEO) Kryeministri Rama zhvilloi mbrëmë një takim me ministrat dhe deputetët e Partisë Socialiste në Gjirokastër. Pas takimit
Kanabisi fut në "sherr" Tahirin, Kodhelin e Manjanin Propozimi i parashtruar më herët nga ministri Manjani që ushtria të përfshihet në aksionet ndaj drogës, ka hasur në kund
Kodheli ‘injoron’ Manjanin: Për Ushtrinë duhet folur seriozisht Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ditën e djeshme propozoi që për zgjidhjen e problemit të kanabisit të ndërhyjë dhe u
Ju prezantojmë BOS-at e Ushtrisë së Shqipërisë! Sot u bënë 18 vjeç (FOTO) Batalioni i Forcave Speciale tw Ushtrisw Shqiptare (B.O.S) festoi sot 18 - vjetorin e krijimit. Në ceremoninë e organizu
Plas "sherri" mes Xhafajt dhe Kodhelit Tri kandidaturat që ka përzgjedhur kryeministri Rama për Gjykatën e Strasburgut (Ina Rama, Sokol Berberi dhe Gent Ibrahi
Luiza Gega nderohet me “Medaljen e Mirënjohjes” nga Kodheli (FOTO) Nënkampionia e Evropës në 3000 m me pengesa Luiza Gega, është nderuar me medalje mirënjohjeje nga ministrja e Mbrojtjes
Kodheli: Aeroportin s'mund ta ruajë policia private Edhe Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli është prononcuar për grabitjen spektakolare në Rinas, të një shume rreth 1 mili
Kodheli kundër Ramës: Ja kush janë heronjtë e vertetë Teksa Kryeministri i vendit, Edi Rama është angazhuar personalisht në pritjen pompoze të Kombëtares, ministrja e Mbrojtj
Kodheli: Aleanca të hapë një faqe të ristrukturuar me Kosovën Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli mbajti një fjalim ditën e sotme para të pranishmëve, në Asamblenë e Pa
Kodheli për "shopping” në Gjermani? Ja e vërteta... Një jehonë të madhe mori lajmi se ministrja Kodheli bënte “shopping” në Gjermani ndërsa e shoqëronin një sërë makinash.
Kodheli shkon për shopping me tre limuzina dhe një Mercedes C Class Shpesh në mediat shqiptare ministrja Kodheli është vlerësuar për veshje brenda normave, duke mos na lënë hije dyshimi pë
Kodheli propozon “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” për dy pilotët Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, kërkon dekorimin e dy pilotëve që humbën jetën nga rrëzimi i helikopterit në liqeni
Berisha: Ushtari i mbijetuar u kërcënua nga Mimi Kodheli Deputeti i Partisë Demokratike, Sali Berisha nëpërmjet në postimi në Facebook akuzon ministren MiminKodheli dhe kreun e