999 rezultate për

kodheli

Kodheli: NATO t'i "tregojë vendin" Serbisë! Ballkani do paqe, jo kërcënime! “Aleanca Euroatlantike e NATO-s duhet t’i dërgojë mesazhe të qarta Serbisë.” Më këto fjalë, Ministrja e Mbrojtjes e S
A fluturojnë gjithnjë politikanët në “first class”? Ja ç'bënë sot Meta, Kodheli dhe Dade (FOTO LAJM) Jemi mësuar që politikanet shqiptarë t'i shohim të udhëtojnë me avion privat, “first class” dhe me 5 shoqërues për të si
Rogeri, "shqiponja" më e re në qiellin shqiptar (VIDEO) Roger Martiri është piloti më i ri i Forcave Ajrore të Shqipërisë. Ai mban gradën nëntoger dhe ushtron detyrën pranë R
Misioni në Egje, niset kontigjenti i dytë shqiptar (FOTO LAJM) Në kuadër të përpjekjeve ndërkombëtare për të ndaluar trafikimin ilegal dhe migrimin, në Portin e Durrësit është mbajtur
ACARI/ Momentet pikante të politikanëve shqiptarë, Kodheli: "Ç'a bohet..." (VIDEO) Në këto ditë të ftohta me temperature që kapën rekorde, politikanët shqiptarë u angazhuan në terren për t’i ardhur në nd
Kodheli kërkon largimin nga Ministria e Mbrojtjes, a po bëhet gati për presidencë ? Ka kaluar tre vite e gjysmë në krye të Ministrisë së Mbrojtjes dhe Mimi Kodheli mendon se në qershor të vitit të ardhshë
Kodheli: SHIU parandaloi shumë sulme terroriste në Shqipëri Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, tregon se disa sulme terroriste janë parandaluar nga Shërbimi Informativ i Ushtrisë
Mimi Kodheli merr letër falenderimi nga Sekretari Amerikan i Mbrojtjes Mimi Kodheli ka marrë një letër falenderimi nga Sekretari Amerikan i Mbrojtjes Ash Carter. Sekretari i mbrojtjes vler
Lot dhe përqafime, "pumat" shqiptare nisen drejt Afganistanit (FOTO LAJM) Një kontigjent i FA shqiptare është nisur drejt Afganistanit. Kontigjenti në fjalë do të shërbejë në Herat, nën komandën
"Balerinë në klube nate", Mimi Kodheli reagon për herë të parë Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar për herë të parë për sulmin e mediave greke ndaj saj, të cilat raportuar
Nikolla në krah të Kodhelit: Ti je modeli ynë! (FOTO LAJM) Një grua e kabinetit Rama është hedhur në mbrojtje të ministres Kodheli, pas lajmit të përhapur në kohë reale një ditë m
"Mimi shqiptar dhe Mimi grek që qeveriste Athinën me një palë brekë" (FOTO LAJM) Sido që të jetë, efektin si lajm prej “shoubizi” një titull grek mbi ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli, e arriti. Sepse
“Kaubojsi” i del në mbrojtje Kodhelit: Kam dy arsye për këtë Eduard Ndocaj në rrjetin social Facebook ka bërë një reagim duke i dalë në mbrojtje të ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodh
Mimi Kodheli, përballë maskaradës së ekstremistëve grekë Çdo shoqëri ka jashtëqitjet e saj, shoqëria greke ka të vetat. Vetëm pak ditë pasi Ministrja Shqiptare e mbrojtjes i kuj
U tall keq me "gjel kokoshin" Kamenos që kërcënoi me luftë, mediat greke hakmerren ndaj Kodhelit (FOTO LAJM) Prej disa javësh Athina zyrtare si edhe media të caktuara greke janë duke përdorur një gjuhë të ashpër ndaj Shqipërisë,
Shefi i CIA-s, vizitë "blic" në Tiranë, takoi Ramën, Nishanin dhe Kodhelin John Brennan, Drejtori i CIA-s ka kryer një vizitë blic në kryeqytetin shqiptar duke takuar të gjithë krerët më të lartë
Kontigjenti i pestë i FA niset në Afganistan Në kuadër të misionit përkrah vendeve aleate, Shqipëria ka dërguar kontigjentin e pestë në Afganistan. Misioni i pestë i
Kodheli is suprised by Kamenos's statements Albanian Defense Minister Mimi Kodheli has commented the statements of her Greek counterpart, Kamenos who one day ago hi
Kamenos kërcënoi me luftë, Kodheli: S'i marr vesh grekët (FOTO) Përmes një statusi të bërë në rrjetin social Facebook, Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka reaguar ndaj deklaratave
Pengu i ministres Kodheli: Dua një familje më të madhe Ministrja Mimi Kodheli, e martuar prej 27 vitesh me Lekë Kodhelin, ka thënë se i vetmi peng për martesën është se do të