999 rezultate për

kodheli

Kodheli për zjarret që kanë përfshirë Shqipërinë: Janë të qëllimshëm! Situata e zjarreve në Shqipëri po merr përmasa të mëdha dhe zgjidhja duhet të jetë e menjëhershme. Nisur nga situata
Sheqerinska përballë forcave speciale shqiptare (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe homologia e saj NGA Maqedonia, Radmilla Sheqerinska gjatë vizitës në Tiranë ka vi
Sheqerinska-Kodheli: Bashkëpunim më të afërt në mbrojtje dhe mbështetje për integrimet euroatlantike Politika e fqinjësisë së mirë jep impuls pozitiv për siguri të rajonit dhe integrimit të saj në strukturat euroatlantike
Beteja e fituar me Kodhelin, ja sa paga merr Kolonel Demiraj Pas shkarkimit tre vite me parë me urdhër të ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli, Kolonel Dritan Demiraj ka fituar sëfu
Kolonel Demiraj fiton në apel, por Kodheli ka mendje të "keqe" dhe nuk i ndahet Gjykata e Apelit i ka dhënë të drejt Kolonel Dritan Demirajt duke kërkuar rikthimin e tij në punë pas shkarkimit disa vi
Kodheli: PS është gati për aleancë me këdo… Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli u shpreh dje se PS, pavarësisht se ka marrë votat e nevo-jshme për të drejtuar Shqipë
Mimi Kodheli ironizon PD nga Kukësi: Fitore historike në Tropojë Kandidatja e PS-së për qarkun e Kukësit Mimi Kodheli, ka reaguar duke u shprehur se kanë marrë një rezultat historik në
Numërohen 52 kuti nga 173 në Kukës, kryeson PD Vazhdon numërimi edhe në Kukës ku deri më tani kryeson PD e ndjekur nga PS. Rezultati është si me poshtë: PD 52.98
Demirajt nuk i del inati me Kodhelin: Më shkarkoi në kulmin e karrierës Mban mbi supe dekoratën “Nderi i Kombit” si dhe 24 të tjera në ushtri e 27 në sport dhe shpesh kemi dëgjuar ta thërrasin
Denoncimi: Mimi Kodheli po përdor ushtrinë për fushatë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook hedh akuza të rënda mbi ministren e Mbrojtjes Mimi Kodhe
“Punonte striptiste në klubet e natës", Kodheli u bën “gropën” grekëve Pak muaj më parë një portal grek sulmoi ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë duke thënë se më parë ajo kishte punuar si b
E shkarkoi nga detyra, Demiraj vlerëson Kodhelin: Zonjë grua! Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj është shprehur me respekt për ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli. Rikujto
Parti të re me Topallin? Kodheli habit me deklaratën e saj (VIDEO) Jozefina Topalli dhe Mimi Kodheli janë padyshim dy figurat femërore më të “lashta” të poleve politike PS-PD, pasi karrie
U shkarkua nga Kodheli, ish-komandati: Ai ishte “Rambo” por ministrja se vlerësoi Sot është ministër i Brendshëm, por dikur u bë i njohur për mosmarrëveshjen me ministren Mimi Kodheli pasi ajo e largoi
Kodheli i hap "dosjen" Bashës Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka zhvilluar një takim me banorët e fshatrave Bardhoc dhe Shtiqen në Kukës. Gjat
PS zbardh listën zyrtare të Kukësit, Shkodrës dhe Dibrës Partia Socialiste ka miratuar sot listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 18 qershorit. Paraditen e sotme, kry
U vesh si ushtarak në kufi, Kodheli: Ja çfarë më tha Kamenos Ministrja e Mbrojtes Mimi Kodheli në emisionin “Fol me mua fol me ata” në TVSH, foli mbi veshjen si ushtarak të minist
Kodheli dhe Felaj ia marrin valles çame në liqenet e Belshit (VIDEO) Mimi Kodheli pritet të jetë koka e listës së socialistëve për qarkun e Elbasanit dhe duket se ajo ia ka marrë shumë vrul
Presidente e vendit? Mimi Kodheli nuk refuzon Teksa kreu i Kuvendit pritet të mbledhë sot Konferencën e Kryetarëve për nisjen e procedurave për zgjedhjen e presidenti
Kodheli: PS shkon në zgjedhje ballëlartë Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli nga Peqini ka folur për situatën politike, duke deklaruar se maxhoranca shkon ballëla