999 rezultate për

kodheli

Kodheli e pranon hapur: Isha në dijeni për një avion që transportonte drogë Ish Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, deklaroi sot në emisionin “Të Paekspozuarit”, se ka qënë në dijeni në fund të v
Kodheli për çështjen “Tahiri”: E shoh me syrin e një nëne Edhe ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli është pyetur në lidhje me cështjen Tahiri por përgjigjia e saj ishte shumë e
Kodheli i përgjigjet akuzës së Artan Hoxhës për fikjen e radarëve Ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka folur në News24 për çështjen e radarëve dhe akuzat e opozitës se ato janë fiku
Përplasje mes Kodhelit dhe Nishanit, kush mund t’i publikojë dokumentet sekrete? Ish-presidenti i shtetit, Bujar Nishani ka kwrkuar publikimin e dokumenteve sekrete të raportuara nga institucionet kom
Mimi Kodheli sqaron a u fikën radarët që t’i hapej rruga narkotrafikantëve Në një lidhje direkte në studion e "Të paekspozuarit" ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli, anëtare e Këshillit të Sig
Denoncimi: Sa u pagua Mimi Kodheli që la të lirë trafiqet në Adriatik Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka akuzuar direkt ish-ministren Mimi Kodheli për mashtri
Berisha akuza të forta edhe ndaj Mimi Kodhelit: E liroi detin për trafikantët Ish-kryeministri Sali Berisha përvec akuzave ndaj Xhafës, Rucit, Tahirit dhe Ramës ka shtuar edhe dikë tjetër në listë.
AKUZAT/ Kodheli përgjigjet furishëm dhe bën një lapsus me emrin e Berishës Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli i është përgjigjur me shumë nerv akuzave të ish-kryeministrit Berisha sipas të c
Berisha nxjerr dosjen: Si i fikte Kodheli radarët në Ksamil e gjetkë duke ndihmuar trafikantët Ish-kryeministri Berisha ka bërë një postim të gjatë në profilin e tij në Facebook duke hedhur akuza të forta ndaj ish-m
Siç nuk i keni parë kurrë, Mimi Kodheli e Erjon Braçe kapen “mat” (FOTO LAJM) Jashtë dyerve të Parlamentit, në pritje të përfundimit të pushimit në seancën e sotme parlamentare, deputetët socialistë
Rama zgjedh krerët e komisioneve, i jep post Kodhelit dhe Braçes Kryeministri Edi Rama sot ka ndarë kryetarët e komisionëve të PS-së gjatë mbledhjes së kryesisë së PS-së. PS do të d
Kodheli dorëzon detyrën, suprizohet nga dhurata që i bëjnë Mimi Kodheli ka bërë sot dorëzimin e detyrës që e mbajti për katër vite si Ministre e Mbrojtjes. Ajo ka pasur një tak
Nis ardhja e Hummer-ave të blinduar amerikan në Shqipëri (FOTO LAJM) Në mjediset e Forcës Tokësore në Zall Herr u zhvillua ceremonia e marrjes në dorëzim të 6 mjeteve të para të blinduara t
Rama e la jashtë qeverisë, Kodheli jep lamtumirën në ministrinë e Mbrojtjes Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli u la jashtë qeverisë nga kryeministri Edi Rama. Ditën e sotme ajo ka mbajtur
Nga Kodheli tek Shalsi, kush janë 6 ministrat e shkarkuar nga Rama Kryeministri Edi Rama sot prezantuar qeverinë e re me 11 ministrat e rinj që dop të qeverisin vendin në katër vitet e ar
Lëvizje e paparashikueshme, Rama “tradhëton” Mimi Kodhelin për… Kryeministri Edi Rama sot ka prezantuar 11 ministrat e rinj të qeverisë 2 me të cilët do të qeverisë vendin në katër vit
Lëvizje e paparashikueshme, Rama “tradhton” Mimi Kodhelin për … Kur duhen edhe dy ditë që kryeministri Rama të bëjë publike përbërjen e qeverisë së re, Televizioni Klan mëson të tjera
Rama largon Mimi Kodhelin nga kabineti, ja kush e zëvendëson Nevojiten edhe dy ditë që kryeministri Rama të bëjë publike përbërjen e qeverisë së re. Kështu pritet që Mimi Kodheli
Miliarda për zyrën dhe "thërrime" për zjarret, "RD" shënjestron Kodhelin Rilindja Demokratike, organi zyrtar i PD-së i ka kushtuar titullin kryesor sot ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli duke
Shqipëria vazhdon të digjet, Kodheli: Kemi shpenzuar 30 milionë lekë Shqipëria gjendet nën flakë. Rreziku nga zjarri ekziston në shumë vende të Shqipërisë dhe dëme të pafundme ekologjik