999 rezultate për

klubi

ZYRTARE/ Maradona rikthehet të drejtojë një skuadër, firmos me klubin argjentinas Pas largimit nga skuadra e Dorados për shkak të problemeve fizike, Diego Armando Maradona është gati për të marrë drejti
Refuzoi ftesën, Shaqiri gënjeu Zvicrën Refuzimi i Xherdan Shaqirit për të luajtur me Kombëtaren e Zvicrës ka ngjallur mjaft reagime në vendin helvetik, nga ana
Vdes në aksident futbollisti shqiptar në Gjermani Në një aksident automobilistik të ndodhur të martën mbrëma, ka humbur jetën i riu shqiptar, Amir Ademi. Njoftimin e k
U la jashtë Champions-it, Can akuzon Sarrin: Kisha ofertë nga PSG, por zgjodha Juven Emre Can dhe Mario Mandzukic u lanë jashtë Championsit nga tekniku Sarri, ndërsa kjo nuk i ka pëlqyer aspak mesfushorit
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
4 historitë më të çmendura të kësaj merkato Afati kalimtar i verës u mbyll dje, mirëpo në mendjen e tifozëve të futbollit do të mbeten për një kohë më të gjatë hist
Klubi i njohur anglez do të fillojë të shesë pije me përmbajtje kanabisi Tifozët e Birmingham City do të kenë mundësi ta zgjedhin për pije edhe një produktë të ri i cili është me vaj kanabisi,
PLANI B/ Icardi rinovon me Interin, dhe më pas t'i bashkohet klubit jashtë Italisë Ndryshon 360 gradë situata e Mauro Icardit. “Sportmediaset” raporton se sulmuesi argjentinas do të rinovojë kontratën
Pas largimit të Rummenigges, në krye të Bayernit vjen legjenda gjermane Oliver Kahn do të jetë drejtori i ri ekzekutiv dhe kryetari i bordit drejtues të Bayern Munuchit, pasi Karl-Heinz Rummen
Icardi-Inter një "tmerr" i vërtetë: Wanda publikon foton që i turbullon ujërat (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. E duket se rrugët e tyre janë të desti
U bë telenovelë: PSG i përgjigjet ofertës së radhës së Barças për Neymarin Sipas një transmetuesi francez, klubi parisien i ka thënë jo përsëri ofertës së radhës të Barcelonës për Neymarin. PSG-j
Merr fund dilema, Rivaldo zbulon klubin e ri të Neymar Ish-sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo, ka zbuluar klubin e ri të Neymarit. Legjenda braziliane thekson se Neymar nuk mun
Efekti CR7, Juventusi klubi i tretë me popullaritet në Instagram Juventusi ka arritur të behët klubi i tretë me popullaritet në Instagram. transferimi i portugezit ka bërë që “Zonja
134 vite histori, shuhet klubi i njohur anglez Skuadrae Bury është shuar së ekzistuari pasi marrëveshja për blerjen e klubit dështoi ka konfirmuar Liga Angleze e Futbo
Blerja e re e Interit bën testet mjekësore Cristiano Biraghi ka përfunduar testet mjekësore tek Interi. Mbrojtësi i majtë i Fiorentinës ka mbërritur te klubi mi
Shkëndija në krizë, presidenti Destani formon grupin punues për të hetuar shkaqet Pas paraqitjeve të dobëta të skuadrës së Shkëndijës gjatë kësaj vere, si në ndeshjet evropiane, ashtu dhe në ndeshjet e
Barcelona mbledhje urgjente, vendoset e ardhmja e Neymar dhe 2 të tjerëve Barcelona mori fitoren e parë në La Liga duke mposhtur Real Betis-in me rezultatin 5-2. Drejtuesit e klubit katalanas
Babai i Mustafit: Mirë për të dhe për klubin që të largohet Shkodran Mustafi nuk është duke i kaluar momentet më të mira në Arsenal. Mbrojtësi shqiptar ka qenë shumë i kritikuar
Juventus gati të shesë 6 lojtarë, mes tyre bën pjesë dhe Emre Can Klubi I Juventusit para mbylljes së merkatos verore ka nevoj të shesë gjashtë futbollistë. Tekniku Maurizio Sarri ka pr
Sadiku pranë largimit nga Levante, klubi spanjoll i tregon derën Armando Sadiku nuk arriti që transferohej tek Tranzospor. Klubi turk preferoi që të nënshkruaj me sulmuesin Daniel Starr