999 rezultate për

klubi

Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Më në fund arrihet marrëveshja mes Interi dhe Flamengon për Gabigol Vazhdon telenovela e "Gabigol". Sulmuesi brazilian, i cili aktualisht luan i huazuar te Flamanego nga Interi, është një
Shtatë humbje rradhazi, klubi i Seria A shkarkon trajnerin Tjetër shkarkim trajneri në Serie A. Kampionati po futet në një fazë interesante dhe drejtuesit e klubeve nuk tolerojnë
Werder Bremen – Freiburg, formacionet zyrtare: Rashica titullar (FOTO LAJM) Werder Bremen do ta pres në shtëpi ekipin e Freiburgut me fillim nga ora 15:30 në kuadër të Bundesligës. Ekipi i repr
EMOCIONUESE/ Klubi argjentinas i vendos stadiumit emrin e Emiliano Sala (VIDEO) Emiliano Sala, futbollisti argjentinas i cili vdiq në një aksident ajrorë i nisi hapat e tij tek klubi i vendlindjes San
'Bavarezët' duan Pochettinon në vend të Kovac Bayerni po kalon një periudhë me ulje ngritje që kur drejtimin e skuadrës e ka marrë Kovac, e pikërisht për këtë drejtue
Cavani e Diego Costa drejt brazilit Lideri i “Brasileiraos” dhe finalisti i Copa Libertadores, Flamengo ka plane ambicioze dhe ua ka vënë syrin sulmuesve të
Milan drejt shitjes? Njeriu më i pasur i botës gati të blejë kuqezinjtë E ardhmja është gjithnjë dhe më e trazuar në shtëpinë e Milan-it. Si për sa i takon rezultateve, ashtu edhe për sa i tak
Ishin të pakënaqur me drejtuesit e klubit, tifozët pushtojnë fushën dhe shkatërrojnë gjithçka (VIDEO) Kampionati i Indonezisë përveç momenteve të mira, njihet edhe për incidente të shumta në futboll. Por në një ndeshje
Mungesa e Bale, Zidane: Mori leje nga klubi Zinedine Zidane ka dalur në konferencë për media sot, para takimit të Real Madridit dhe Leganes. Në këtë konferencë, ai
Juventusi po vëzhgon dy yjet e Tottenham Drejtues të Juventus ishin të pranishëm në sfidën e kësaj fundjave të luajtur në "Anfield Road" mes Liverpool e Tottenha
Përplasja me ndihmësin Mehmeti, trajneri Lerda paraqet dorëheqjen Pas ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri i Partizanit, Lerda ka hyrë në dhomat e zhveshjes dhe të parit që i ka kërkuar lloga
PSG e ka ndarë mendjen, po tenton ta bëjë Icardin lojtarin e tyre të përhershëm Paris Saint-Germain ka ndarë mendjen në lidhje me qështjen e Icardit. Sipas TMW ata kanë vendosur që të tentojnë që ta b
Buffon me fjalë të mëdha për Juventusin Portjeri legjendarë i Juventusit dhe i kombëtares Italiane, Gianluigi Buffon ka një karrierë të bujshme në fushën e bler
Xhaka vërshëllehet nga tifozët, flet Emery Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, ka kritikuar kapitenin Granit Xhaka për përplasjen e tij me tifozët e klubit. Xhaka
Chelsea në shitje? Abramovich merr vendimin Pronari i klubi anglez Chelsea Roman Abramovich, ka përjashtuar shitjen e klubit të tij. Megjithë problemet e tij me
Emery: Vendosëm bashkë me klubin që ta largojmë Ozilin Unai Emery më në fund ka treguar se përse po ndodh "mungesa e mistershme" e Mesut Ozil. Ozil është lënë jashtë skuadr
Ky është plani i Realit për të joshur Mbappen Florentino Perez ka pasur një kohë të gjatë Kylian Mbappen në listën e tij të lojtarëve të dëshiruar. Ai ishte shumë afë
Një tjetër klubit serb i mohohet hyrja në Kosovë Mediumi serb Alo raporton se Policia e Kosovës i ka ndaluar në kufirin në Bernjak klubin basketbollist Ras Mediumi se
Konfirmohet largimi i Memës, reagon zyrtarisht klubi i Tiranës Reagon më në fund Tirana! Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, klubi bardheblu ka bërë publik lajmin e “divorcit” me