999 rezultate për

klubeve

Arsenal mendon të bëjë merkato tek Chelsea Arsenali është i interesuar ta transferojë Kenedy, nëse Chelsea do ta shesë atë gjatë verës. Sipas ESPN, lojtari i hu
Watford u tregon klubeve angleze se çdo të thotë tregti Sipas The Mirror, Watford janë të gatshëm për të fituar të holla nga shitja e 25-vjeçarit, Doucouresdhe dhe së fundmi
Dembele në radarin e tre klubeve gjigante Ousmane Dembele tashmë është një dëshirë e Atletico Madrid, Arsenali dhe Liverpooli. Pierre-Emerick Aubameyang ka sht
Belotti u tregon objektivat klubeve që janë të interesuara pë të Andrea Belotti e ka vendosur. Ao do talrë Torinon pr nëj klub më të madh vetëm nëse atij i garantohet vendi i titullarit
Maurizio Sarri flet për interesimin e dy klubeve londineze Trajneri i Napolit, Maurizio Sarri ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet për kontratën e tij të re - mes interesimit të
Renditja e re nga UEFA, Real Madrid kryeson e para (FOTO LAJM) Real Madridi vazhdon të kryesojë renditjen e klubeve evropiane të futbollit profesionist. Los Blancos ngjiten në shka
Karikatura që tregon "vdekjen" e klubeve angleze në Champions League (FOTO LAJM) U duk si një rilindje e klubeve angleze që më në fund do i ulnin kokën ligës spanjolle për dimonimin në Europë. Me 5
Ançelotti në radarët e dy klubeve me emër angleze Sipas Daily Express, Ancelotti ka gjasa të marrë drejtimin e njërit midis Chelseat dhe Arsenalit. Strategu 58-vjeçar
El Clasico prinë dhe listën e klubeve me më së shumti fitime gjatë sezonit 2016-2017 Real Madridi së bashku me Barcelonën janë dy klubet që kanë grumbulluar më së shumti fitime në La Liga në sezonin 2016/1
Skriniar i përgjigjet klubeve që e duan: E shoh veten tek Interi Milan Skriniar thotë se është i lumtur tek Inter, aty ku e ka ndërmend të qëndrojë edhe për shumë vite të tjera. Barc
Do qeshni me lot, ja sa u kërkoi Milani klubeve gjermane për Kalinicin Sipas Calciomercato.com, Schalke dhe Frankfurt, të dyja kishin shprehur interesim për kroatin e Milanit, Nicola Kalicin
Arbitrimi në qendër të kritikave, Kastrati: E kanë bërë modë, merren vetëm me arbitrat Arbitrat janë shndërruar në pikën më të sulmuar të kampionatit shqiptarë, nga trajnerët dhe drejtuesit e klubeve, kryesi
Rikthehet UEFA Champions League, forma e 16 klubeve në ligat respektive (FOTO LAJM) Gara më e fortë në botë për klube, UEFA Champions League, kthehet këtë javë, pas një pauze prej më shumë se një muaj e g
Hazard flet hapur për kalimin tek Reali Eden Hazard ka dhënë një intervistë për të përditshmen Marca në të cilën ka analizuar përballjen e tyre kundër Barcelonë
Giroud: Chelsea është një prej klubeve më të mëdha në Premier League Sulmuesi francez, Olivier Giroud, kompletoi kalimin te tij te Chelsea sot në ditën e fundit të afatit kalimtar. Franc
Verdi tregon pse e refuzoi Napolin Refuzimi që talenti i Bolognës i bëri Napolit, ishte lajmi më i bujshëm në merkaton e klubeve të Serisë A. Simone Verdi
Tatimet presion klubeve të futbollit para zgjedhjeve në FSHF Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka njoftuar një kontroll mbi një numër të madh klubesh futbolli, pjesëmarrëse në të
Asambleja e Përgjithshme e FSHF-së, këta janë anëtarët që do të zgjedhin presidentin e ri Më 7 shkurt do të zhvillohen punimet për Asamblenë e Përgjithshme që këtë vit përkon me atë zgjedhore për Presidentin e
Soccerex Football Finance publikon listën e Top-10 klubeve më të pasura në botë “Soccerex Football Finance” ka renditur 100 skuadrat më të fuqishme në botë, bazuar në pasuritë e tyre. Klubi anglez
Lista e klubeve të Superligës që paguajnë më shumë milionerët e tyre (FOTO LAJM) Suksesi në një klub fu tbolli nuk është e thënë të arrihet vetëm nga ata që paguajnë më shumë për rrogat e lojtarëve. Mb