999 rezultate për

klub

Barcelona nis bisedimet me Lyon për super sulmuesin Edhe pse arritën të shkonin deri në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve, Lyon nuk do të marrë pjesë në Kupat e Europës s
Gjigandët anglez i prishin punë Barcelonës, interesohen për Martinez Me ardhjen e Ronald Koeman në krye të stolit të klubit katalanas mendohej se negociatat mes dy klubeve do të ishin të su
Robben rikthehet të luaj pas 18 me Groningen (VIDEO) Arjen Robben rikthehet sërish në fushën e lojës. Pasi u largua nga Bayern dhe njoftoi për largimin nga futbolli i luajtu
U huazua te Vitesse, vjen reagimi i parë nga Broja: Klub ideal për tu rritur Pas prezantimi si lojtari më i ri i Vitesses, sulmuesi i përfaqësueses Shpresa të Shqipërisë, Armando Broja ka thënë edh
Shiti Romën, Pallotta do të blejë klubin e njohur anglez Ish-presidenti i Romës, Xhejms Palota raportohet se do të shesë disa nga aksionet e tij tek klubi i basketbollit Boston
Roma e Milani futen në garën për Muriqin Sulmuesi kosovar Vedat Muriqi është bërë i shumëkërkuar nga skuadrat italiane. Dy gjigantët Roma e Milani i janë shtuar
Ku do të shkojë tani Messi? Lajmi se Leo Messi mund të largohet nga Barcelona këtë verë ka alarmuar tri ekipe dhe kanë nisur llogaritjet nëse i kanë
E BUJSHME/ Zbulohet biseda private me klubin tjetër, Ronaldo largohet nga Juventusi? Juventusi u skualifikua nga Liga e Kampioneve, por megjithatë Kristiano Ronaldo është në Lisbonë ku do të zhvillohet edh
Messi ia thotë "troç" Koemanit: E shoh veten larg klubit Lionel Messi është i pasigurt sa i përket të ardhmes. Në mediat e gadishullit Iberik, kanë filluar të qarkullojnë zë
Pique në gjemba, vjen oferta nga klubi i befasishëm Gerard Pique ka ofertë për largim nga Barcelona. Gerard Pique mund të largohet nga Barcelona. Qendërmbrojtësi spek
INTERVISTA/ Rrëfehet Gjimshiti: Atalanta i tha të gjejë klub të ri, përballja me yjet e futbollit dhe pritja për t’u bërë baba E nisi karrierën si talent i madh në Zvicër te Zurichu ku kaloi të gjitha grupmoshat dhe luajti për katër vite me ekipin
5 klubet që kanë shpenzuar më së shumti në 20 vitet e fundit, Chelsea e Real Madrid në krye Është publikuar lista me klubet që kanë shpenzuar më së shumti në 20 vitet e fundit nga AS. Duket se në këto dy dekad
Rritja e rasteve me koronavirus, Evropa po shkon drejt mbylljes Teksa rastet e të infektuarve me koronavirus vijojnë të rriten, vendet kanë filluar të vendosin kufizime të reja për par
Koronavirusi prek skuadrën franceze, shtyhet ndeshja hapëse e Ligue 1 Kampionati francez ishte një prej atyre që nuk rifilloi më që prej ndërprerjes për shkak të pandemisë, pasi autoritetet
A po kërkon largimin nga Barça? Gruaja e Messit "vulos" gjithçka Lajmi se Messi ka kërkuar nga klubi katalanas largimin e menjëhershëm, mbas turpërimit 8-2 ndaj Bayern Munich, mori dhen
Juve kërkon të shesë Dybalan, dy klubet angleze në garë Mediet italiane përforcojnë raportimet e tyre për dëshirën e Juventusit për të shitur Paulo Dybalanë. Argjentinasi d
Inter apo Shakhtar, kush do ti bashkohet Sevillas në finalen e Europa League Interi dhe Shaktari i Donjetskut do të zbresin në fushë këtë të hënë, në qytetin e Dyseldorfit, për të përcaktuar edhe e
E BUJSHME/ Messi ka njoftuar klubin se do të largohet Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi. Bëhet fjalë për të ardhmen e Lionel Mesit. Humbja 8 me 2 ndaj Ba
Mediat belge e bëjnë të sigurtë kalimin e Vojvodës te Atalanta Mergim Vojvoda është futbollisti më i përfolur ditëve të fundit, për shkak të zërave se ai po largohet nga skuadra franc
Klubi i njohur italian interesohet për Etrit Berishën Etrit Berisha me shumë mundësi do të largohet nga SPAL këtë merkato. Portieri shqiptar zhvilloi një sezon fantastik m