999 rezultate për

klub

Hysajt nuk rinovon me Napolin, klubi ka gati zëvendësuesin Është një telenovelë e vërtetë raporti i Elseid Hysaj me Napolin. Mbrojtësi një sezon më parë ishte pranë largimit nga k
Milani gjen akord me Tonalin dhe përfiton nga përgjumja e Interit Milani shtyn fort Sandro Tonali dhe dëshiron të provojë të mposht Interin në derbin e merkatos për talentin e Brescia.
Nuk e lejon klubi zviceran, Kosovës nuk i bashkohet mesfushori Idriz Voca rrezikon të mbetet pa iu bashkuar Kosovës. Kosova nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit I
Dashuria për fanellën, 10 lojtarët më besnikë ndaj klubit (FOTO LAJM) "Flamujt në futbollin modern nuk ekzistojnë më". Një frazë e përdorur shpesh nga tifozët dhe profesionistët për të tregu
Bye Barcelona, babai i Messit nis bisedimet me klubin e ri (FOTO LAJM) Lionel Messi është gjithnjë e më afër largimit nga Barcelona. Menjëherë pasi Lionel Messi paraqiti kërkesë për largim
Messi injoron "faxin" e fundit të Barcelonas, Bartomeu i kërkon ballafaqim direkt Barcelona pret nga dita e mërkurë përgjigjen e Lionel Messit pasi i ka dërguar po nëpërmjet burofax dëshirën “për të vaz
Nuk ka qetësi për Barcelonën, Coutinho do të luajë në Premier League Coutinho deklaron se parapëlqen më mirë për t’u rikthyer përsëri në Premier League, se sa të luajë sërish për klubin e B
Babai i Mesit nuk humb kohë, blen shtëpi pranë Interit por negociatat i bën me një klub tjetër Lajmi se babai i Lionel Mesit kishte blerë shtëpi përballë me zyrat e Interit, lumturoi tifozët zikaltër të cilët ëndërr
Pas asaj të Messit, në zyrat e katalanasve vjen edhe një tjetër letër nga Setien Quique Setien ka paraqitur një kërkesë për klubin e Barcelonës. Quique Setien ka dërguar një faks tek Barcelona. P
Messi kërkon largimin, vjen reagimi zyrtar nga klubi i Barcelonës Barcelona ka reaguar pas kërkesës për largim nga klubi të Lionel Messit. Sekretari teknik i Barcelonës, Ramon Planes
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Kërkohet zyrtarisht dorëheqja e Bartomeut! Tentativa e fundit për të mbajtur Messin Takimi urgjent i Këshillit Drejtues dhe Administrativ të Barcelonas, sipas TyC Sport ka mbaruar. drejtuesit e FC Barc
Mbaron takimi me Konten, Interi merr vendimin për trajnerin Antonio Konte do të vazhdojë të jetë trajner i Interit. Pas një mbledhje për më tepër se 3 orësh, mes presidentit Zh
Man.City-t i dalin llogaritë për blerjen e Messit Leo Messi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Premierligë. Manchester City është duke konsideruar mu
Kërkesat e Cervena Zvezdës pasi arritën në Tiranë Skuadra e Crvena Zvezdës zbarkoi në aeroportin “Nënë Tereza” sot. Sipas informacioneve, stafi i plotë i Crvenës përbë
Skëndërbeu goditet sërish nga UEFA, i bllokohet merkatoja Vështirësohet akoma edhe më shumë situata për Skënderbeun dhe të ardhmen e klubit korçar. Sikur të mos mjaftonte fakti q
Sa është klauzola e Messit dhe sa do të kushtonte në rast se Barcelona vendos ta shesë Nëse ndonjë klub dëshiron ta transferojë Lionel Messin, atëherë duhet ta aktivizojë klauzolën për shkëputjen e kontratës
Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Sandro Tonali do të jetë përforcimi i dytë i Interit në merkaton e kësaj vere. Pas Achraf Hakimit, talenti i Brescias sh
CHAMPIONS/ PSG dhe Bayerni sot luajn për trofeun më prestigjoz për klube E diela e 23 gushtit është një ditë e madhe për sportin, në veçanti për futbollin. Në Lisbonë, me fillim nga ora 21:0