999 rezultate për

klub

Fyen Sterling, Chelsea dënon 6 tifozë Klubi i Chelsea, me një shënim në faqen e saj zyrtare ka njoftuar, se ka marrë masa ndëshkimore ndaj 6 tifozëve të saj.
Tifozët e Realit nuk e duan si trajner Zidane Sondazhi i 180,000 tifozëve të Real Madridit ka gjetur që dy të tretët nuk besojnë se Zinedine Zidane është njeriu i duh
Frikë për Messin, sulmohet në një klub nate në Ibiza (VIDEO) Lionel Messi ka qenë në një klub nate me shokët Luis Suarez, Cesc Fabregas e Jordi Alba dhe familjet e tyre. Ylli i B
Franck Ribery mund të rikthehet në klubin e shtëpisë Franck Ribery mund të bëjë një rikthim emocionues te Olimpique De Marseille. Sipas shtypit francez, Ribery po mendon
Gjak në tokë dhe njerëz që vrapojnë, çfarë la pas sherri në klubin e natës në Jalë (FOTO LAJM) Të tjera detaje janë mësuar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Jalë, ku disa persona janë përplasur me njëri-tjetrin, ku n
Anulohet transferimi i Bale në Kinë I konsideruar si i padëshirueshëm nga klubi i Real Madrid, Greth Bejl dukej se karrierën e tij do ta vazhdon te në konti
City dhe Arsenal vihen pas Dani Alves Dani Alves ka bërë një fotografi në Instagram për të kërkuar klub të ri pasi që Paris Saint-Germain 36 vjeçari mund t
"E mbani mend historinë?", klubi anglez i drejtohet Juves për ndihmë (FOTO LAJM) Nga viti 1897 deri në vitin 1903 Juventusi vishej me këmisha ngjyrë rozë me një kravatë të zezë si të ishin duke punuar
Bekim Balaj kryen vizitat mjekësore te klubi i ri Bekim Balaj duket se e ka gjetur ekipin e ri. Zërat e fundit thonë se shkodrani edicionin e ri do të mbajë veshur fanell
"Telenovela" Hysajt drejt fundit, agjenti i tij përfundon në zyrat e klubit të ri Telenovela Hysaj duket se po merr fund dhe me shumë gjasa, Roma do të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran, i ci
E BUJSHME/ Luftëtari dhe Skënderbeu jashtë Superiores, Besa dhe Dinamo i "shkelin syrin" elitës Është vendosur një ultimatum për klubet e Superiores, por ende s’ka asnjë zhvillim sa i përket datës 31 korrik e cila pë
Klubi i Superiores thirrje qeverisë: Merrni shembull nga Kosova që të shpëtojmë Klubi i Bylisit i bën thirrje të hapur qeverisë që të ndërhyjë sa më parë për të shpëtuar sportin dhe futbollin në veçan
Kush janë klubet më të pasura për vitin 2019? Revista e njohur "Forbes" ka publikuar listën e klubeve më të pasura sportive në botë për vitin 2019. Skuadra e futbo
Bale zgjedh klubin e ri, fotografohet në aeroport Tashmë nuk ka më dilema. Gareth Bale ka mbërritur në aeroportin e Kinës për tu zyrtarizuar transferimin e tij tek sku
Arrihet akordi, ylli i Tottenham drejt Seria A E ardhmja e Toby Alderweireld pritet të jetë te Roma. Sipas mediave italiane, klubi kryeqytetas ka nisur tashmë negociat
Nuk u grumbullua për ndeshjen miqësore, mediat angleze zbulojnë të ardhmen e Lukakut Antonio Conte në konferncën e sotshme për shtyp nuk u shfaq shume i entuziasmuar për merkaton e Interit deri tani. Pa
Sherr në mes të rrugës, yjet e klubit të Premier Ligës bëhen "gazi i botës" (VIDEO) Yjet e Newcastles, Jonjo Shelvey dhe Karl Darlow, janë filmuar gjatë një sherri fizik jashtë një dyqani picash, pak orë
"Çmendet" Barcelona, ofron 6 lojtarë dhe 100 milion euro për Neymar Klubi i Barcelonës bën ofertën tunduese për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian Neymar. Klubi Catalanas ka bë
Akuzohet për trukim të ndeshjeve, klubi belg pezullohet në Europë Skuadra e Mechelen, fituesja në fuqi e Kupës së Belgjikës nuk do të marrë pjesë në Europa League, pasi akuzohet për truk
ZYRTARE/ Gjici shkarkon Ernest Gjokën Ashtu siç ishte paralajmëruar, Ernest Gjoka nuk është më trajneri i Kukësit. Klubi verilindor ka njoftuar përmes lajmëri