999 rezultate për

klsh

PS kundër kanditaturës së Leskajt për KLSH Partia Socialiste ka vendosur gjatë ditës së djeshme të mos votojë pro dekretit të Presidentit për kreun e KLSH-së, Buja
Topi propozon Bujar Leskajn për kreun e KLSH Presidenti Bamir Topi nëpërmjet një dekreti të publikuar në faqen zyrtare të presidencës ka propozuar si kandidaturë për
Një figurë e pastër dhe konsensuale për KLSH Kisha kohë që e kisha dëgjuar të qarkullonte në korridoret e politikës emrin e Dashamir Shehit, për postin e Kryetarit t
Demokratët hedhin poshtë kandidaturën e Shehut Komisioni i Ekonomisë ka hedhur poshtë kandidaturën e Sali Shehut për kreun e KLSH-së. Sipas deputetëvë demokratë ai nuk
Presidenti dekreton kreun e KLSH-së Kreu i shtetit Bamir Topi ka firmosur sot dekretin për emrin e ri të kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në dek
KLSH: 1.6 miliard lekë dëm në buxhet Dëmi që i është shkaktuar buxhetit të shtetit gjatë vitit 2010 është 1. 6 miliardë lekë. Shifra është raportuar sot në k
Çeku: KLSH po inspekton Bashkinë e Tiranës Kontrolli i Lartë i Shtetit ka ndërmarrë një sërë kontrollesh ndaj Bashkisë së Tiranës për të verifikuar akuzat e Partis
KLSH padit 9 zyrtare shqiptare per abuzime Nga kontrollet e ushtruara gjatë vitit të kaluar nga ekipet e Kontrollit të Lartë të Shtetit, j
KLSH: Shpenzimet e ambasades shqiptare ne SHBA jane te jashtezakonshme Kontrolli i Larte i Shtetit gjate kontrollit dhe inspektimit te bere ne ambasaden shqiptare ne SHBA ka konstantuar deme