999 rezultate për

klsh

KLSH marrëveshje me AK Kontrolli i Lartë i Shtetit dhe Autoriteti i Konkurrencës nënshkruan sot një marrëveshje bashkëpunimi për përmirësimin e
Raporti i KLSH, dëmi financiar 6.7 mld lekë Raporti i Kontrollit të Lartë të Shtetit për vitin 2011 është diskutuar gjatë ditës së sotme në komisionin e Ekonomisë.
KLSH konstaton 70 milionë dollarë dëme Rreth 70 milionë dollarë dëme i janë shkaktuar shtetit gjatë vitit 2011 prej të cilave janë zhdëmtuar vetëm 9.5 për qind
BB ofron asistencë teknike për KLSH-në Kryetari i Kontrrollit të Lartë të Shtetit Bujar Leskaj takoi sot përfaqësuesen e përhershme të Bankës Botërore në SHqip
ILDKP-KLSH, marrëveshje për hetimin e zyrtarëve Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive nënshkroi sot një marrëveshje me Kontrollin e Lartë të Sht
Spahiu responses: KLSH, the only authority auditing the institutions independents Shortly after the head of the inquiry commission Spahiu, deputy of PD, Enkelejd Alibeaj, suggested that he has not retur
Topi-Leskaj: KLSH, bashkëpunim me institucionet e tjera Presidenti Bamir Topi në takimin e parë zyrtar me kryetarin e KLSH-së Bujar Leskaj pas urimit për detyrën e re në krye t
KLSH, administrata përfitoi 1.5 milion dollarë shpërblime të paligjshme Administrata publike dhe entet shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit gjatë tre viteve të shkuara 70 milionë do
Berisha-Leskaj: Kontroll ndaj të gjitha intitucioneve Gjatë një takimi me kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit Bujar Leskaj, kryeministri Sali Berisha është shprehur gjate
KLSH: Të rihetohen dosjet e Bashkisë së Tiranës Kontrolli i Lartë i Shtetit do të rishqyrtojë dosjet e vjetra në Bashkinë e Tiranës sa i takon disa shkeljeve me fonde t
Bujar Leskaj, is the new head of KLSH (High Control of State) With 70 votes in favor, 61 against and 3 abstentions, the Parliament approved this afternoon the Decree of the Preside
Kreu i KLSH, miratohet kandidatura e Leskaj Me 70 vota pro dhe 61 kundër Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar dekretin e presidentit Topi për kreun e KLSH. Në këtë voti
Kandidatura e Leskaj për KLSH kalon në kuvend Kandidatura e Bujar Leskajt për kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit pritet të votohet gjate ditës së sotme në seancën
Leskaj: KLSH ka nevojë për reformim Kandidati për kreun e Kontrollin e Lartë të Shtetit Bujar Leskaj gjatë ditës së sotme ka paraqitur para Komisionit të Ek
Kandidatura e Leskaj për KLSH, diskutohet ne Komisionin e Ekonomise Kandidatura e Bujar Leskaj për kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit shqyrtohet gjatë ditës së sotme në Komisionin e Ek
Rama: PS kundër kandidatures së Leskaj për kreun e KLSH Gjatë mbledhjes së sotme te grupit parlamentar të PS-së kryetari i kësaj partie Edi Rama u shpreh se partia Socialiste d
Kandidatura e Leskaj për KLSH kalon proven në PD Kandidatura e Bujar Leskaj për kreun e Kontrollit te Larte te Shtetit ka marrë miratimin e grupit parlamentar të Partisë
KLSH, inspektime projekteve koncesionare të hidrocentraleve Ne lidhje me lejet e dhena per projektet koncesioneve të dhëna për ndertimin e hidrocentraleve nga Ministria e Ekonomis
KLSH: Administrata, abuzime me fondet Institucionet shtetërore dhe njësitë e qeverisjes vendore i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit një dëm prej rreth 70 mil
Rama: Në krye të KLSH, figurë jo politike Kryetari Partisë Socialiste Edi Rama është shprehur se deputetët e majtë nuk do ta votojnë kandidaturën e Bujar Leskajt