999 rezultate për

klsh

Shpërdoroi detyrën, KLSH bën kallëzim penal ndaj kryebashkiakut të Kukësit KLSH ka kallezuar ne Prokurori kryebashkiakun e Kukesit pasi nga auditimi ka reazultuar se dëmi ekonomik i shkaktuar nga
12.5 miliona lekë dëm, KLSH kallëzon dy zyrtarët në Tropojë KLSH ka kallëzuar në prokurori ish-kryetarin e komunës Margegaj, Tropojë si dhe përgjegjësen e financës dhe një speciali
Shpërdorim detyre, kallëzohet në prokurori kryetarja e Bashkisë Sarandë Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në prokurori Bashkinë e Sarandës, me akuzën për "shpërdorim detyre". KLSH ka
RAPORTI I KLSH/ Nuk u ngopën duke rrjepur të gjallët, por bëjnë lekë edhe me të vdekurit Kontrolli i Lartë i Shtetit ngre dyshime të forta sa i përket përfundimit të parave të planifikuara për përballimin e sh
KLSH kallëzon 2 ish-Regjistrues dhe specialistin e ZVRPP Kolonjë Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në prokurori 2 ish-Regjistrues dhe 1 specialist të Zyrës së Regjistrimit të Pas
KLSH kallëzon penalisht drejtorin e spitalit psikiatrik të Vlorës Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori, Drejtorin e Spitalit Psikiatrik të Vlorës dhe i ka propozuar mini
Rekord humbjesh, kumari rrjep shqiptarët, por më shumë po rrjep shtetin Raporti i fundit i auditimit i Kontrollit të Lartë të Shtetit (KLSH) ka zbuluar se në fushën e lojrave të fatit është ve
Nga ish-drejtoresha e KLSH tek "babai" i komandove, njihni ministrat e rinj teknik (FOTO LAJM) Janë pubikuar 6 ministrave teknikë dhe të zv/kryeministrit të ri që Rama dhe Basha kanë rene dakort kete te diele, dhe q
76.4 mln lekë dëm ekonomik, KLSH kallëzon kryetarin e bashkisë Himarë KLSH kallëzon në Prokurori Kryetarin e Bashkisë Himarë, Drejtorin e Planifikimit, Zhvillimit dhe Kontrollit të Territori
129 milionë lekë dëm, KLSH kallëzon kryetaren e Bashkisë Sarandë KLSH me anë të një njoftimi zyrtar ka kallëzuar kryetaren e bashkisë Sarandë Florjana Koka. Ajo akuzohet për shërb
Leskaj: Marrëdhëniet KLSH-Komision duhet të kalojnë në fazë të re Në prezantimin e marrëdhënieve Kontrolli i Lartë i Shtetit-Parlament, kryetari Bujar Leskaj theksoi marrëdhëniet e mira
KLSH: Albpetrol ka shkaktuar dëm ekonomik 150 milionë dollar Kontrolli i Lartë i Shtetit ka gjetur shkelje të kompanisë shtetërore të prodhimit të naftës Albpetrol në vlerën e 150 m
RAPORTI/ Të dhëna alarmante mbi sigurinë: Shërbimet sekretet jashtë kontrollit Sipas raportit të fundit nga Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim (IDM), për buxhetimin, prokurimet, auditimin e per
KLSH: Bashkia e Tiranës të anulojë rritjen e çmimit të biletës për urbanët! Kontrolli i Lartë i Shtetit i kërkon Bashkisë së Tiranës të anulojë rritjen e çmimit të biletës për transportin urban, v
KLSH kallëzon në prokurori ish-kreun e komunës Buçimas, Roshi Tollozhina KLSH Kallëzon në Prokurori ish-Kryetarin e Komunës Buçimas, 3 anëtar të Njësisë së Prokurimit (NJP) dhe 3 anëtarë të Kom
KLSH kallëzon drejtorin e përgjithshëm të Autoritetit Portual Durrës Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetet Portual të Durrësit është kallëzuar në Prokurori nga Kontrolli i lartë i Shtetit,
Marrëveshja me CEZ/Gjykata e Lartë rrëzon KLSH-në Gjykata e Lartë ka rrëzuar një padi, kërkesë të Kontrollit të Lartë të Shtetit kundër Prokurorisë për mbylljen e hetimev
KLSH kallëzon në Prokurori kryetaren e KQZ-së, ja pse Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar penalisht në Prokurori ditën e sotme, kryetaren e Komisionit Qendror të Zgjedhj
Shpërthejnë deputetët e PS ndaj ministrave: S'largojnë të korruptuarit Në Komisionin e Ekonomisë për diskutimet e raportit vjetor të 2015-s, kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar L
Kreu i KLSH emigrant në Greqi Kreu i KLSH, Bujar Leskaj, shkruan në formularin e vetëdeklarimit të ligjit për Dekriminalizimin se ka punuar në emigrac