E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

klsh

Çarja e rrugës së Borshit në dysh, KLSH nis verifikimin e procedurave të ARRSH Kontrolli i lartë i shtetit ka ngritur një grup kontrolli për të verifikuar të gjithë proçedurën e realizuar për punim
Dorëzoi detyrën, Meta takohet me ish-Kryetarin e KLSH-së Ditën e sotme, Presidenti i Republikës, Z.Ilir Meta, ka pritur sot në një takim ish-Kryetarin e Kontrollit të Lartë të S
Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së Arben Shehu do të jetë kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kuvendi ka miratuar kandidaturën e Shehut me 108 v
KLSH çon në prokurori IMK-në: Godina e Teatrit të rindërtohet siç ishte Kontrolli i Lartë i Shtetit ka depozituar në Prokurorinë e Tiranës vendimin për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar s
77 milionë lekë dëm, KLSH kallëzon në prokurori ish-kryetarin e bashkisë Finiq KLSH ka kallëzuar në prokurori ish-kryetarin e bashkisë Finiq dhe dy zyrtarë të tjerë pasi dyshohen se i shkaktuan dëm s
Meta fut në debat socialistët: Na thoni të paktën a kemi pakt me të që të tërheqim firmat Kandidatura e Presidentit Meta për kreun e KLSH-së, Arben Shehu, ka nxitur diskutime dhe debate në Grupin Parlamentar S
"Pazar me Metën për t'i dhënë KLSH", deputeti e nis seancën me akuzën e fortë Deputeti i opozitës, Halit Valteri e ka nisur seancën e sotme të Kuvendit me një akuzë të rëndë. “Ky është parlamenti
Video epike, Bujar Leskaj ndeshje mundjeje në mes të lokalit (VIDEO) Një video e shpërndarë këto ditë në rrjetet sociale tregon kreun e KLSH Bujar Leskaj, në një pamje krejtësisht të pazako
Meta: Ka pasur presione për kreun e KLSH-së Presidenti Ilir Meta në deklaratën e mbajtur sot, ka komentuar dhe tentativën e mazhorancës për ti rrëmbyer kompetencat
Meta propozon Arben Shehun si drejtorin e ri të KLSH Presidenti i Republikës Ilir Meta ka propozuar emrin e ri e kreut të KLSH-së pas mbarimit të mandatit të Bujar Leskaj.
Rrëmbim kompetencash?! Zbardhet kërkesa e papritur e PS për KLSH Burime për mediat bëjnë me dije se mazhoranca ka përgatitur një draft për të zhbllokuar procesin e emërimit të kryetarit
Kreu i KLSH dhuron gjysmën e pagës deri në dhjetor, shkurtimet financiare për ''luftën'' ndaj Covid-19 Kreu i Kontrollit të Lartë të Shtetit dhuron gjysmën e pagës së tij në kuadër të situatës së shkaktuar nga koronavirusi,
18 milion euro detyrime, qeveria s’ka shlyer gjyqet e humbura në Strasburg Qeveria ka grumbulluar 18 milionë euro detyrime të pashlyera për gjyqet e humbura në strasburg përgjatë periudhës 2015-2
Rruga Kardhiq-Delvinë, KLSH kallëzon për shkelje Sonila Qaton Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar për shkelje në Prokurorinë e Tiranës ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqi
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
Ilir Meta propozon emrin e ri për kreun e KLSH-së (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka bërë propozimin e radhës për kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Sipas Preside
Zbulohen nga KLSH depo me barna të skaduar Në QSUT pranohen barna afër datës së skadencës. Sipas ligjit barna që futen në farmacinë e QSUT duhet të kenë jo më pak
Po mbyten nga 2-3 çdo ditë, KLSH zbulon skandalin në plazhe Rekomandimet e Kontrollit të Lartë të Shtetit për sigurinë në plazhe nuk janë marrë parasysh nga institucionet kompetent
Shumica rrëzon kandidatin e Metës për KLSH-në Deputetët e maxhorancës në Komisionin e Ekonomisë kanë rrëzuar me shumicë votash Bahri Shaqirin si kandidaturë për në kr
Cila është marrëveshja e fshehtë Rama-Meta? Presidenti Ilir Meta i dërgoi maxhorancës emrin e tij për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Bëhet fjalë për kës