999 rezultate për

klosi

Ish-kreu i SHISH, Klosi: Si i asgjësuam terroristët e Al Kaedës në Shqipëri Fatos Klosi ka qenë në krye të Shërbimit Informativ Kombëtar gjatë fillimit të votive 2000 kur në Shqipëri pati një vale
Kush janë deputetët që drogohen sipas Fatos Klosit? Një ndër kërkesat kyçe të dhënies së konsensusit për dekriminalizimin nga ana e PD-së ishte bërja e testit të drogës pë
Klosi: Ministria do jetë promotore e lëvizjes në mbrojtje të femrës shqiptare Në ditën ndërkombëtare kundër dhunës ndaj gruas, ministri Klosi është shprehur se "do të përpiqemi në çdo moment të shfa
Vokshi: Klosi paraqet suksese imagjinare Në deklaratën e radhës për mediat nga selia blu, deputetja Albana Vokshi tha se ministri Klosi paraqet suksese imagjinar
Betohen mjekët anëtarë të KEMP-eve, Klosi: Reformim të sistemit të vlerësimit Të gjitha kërkesat e personave me aftësi të kufizuara, apo invalidët e punës, do të marrin një përgjigje më të shpejtë n
Memorandum Mirëkuptimi për Arsimin Profesional Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë dhe Universiteti POLIS nënshkruan sot Memorandumin e Mirëkuptimit, që instituc
Klosi shpërndan kontrata pune për dhjetëra të rinj Në ditën e katërt të aktiviteteve që Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë ka ndërmarrë në kuadër të 25-vjetorit të
Klosi: Urdhër për asistimin e azilantëve të kthyer Gjatë raportimit për çështjen e azilkërkuesve në komisionin e jashtëm parlamentar, Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rin
Klosi: Sipërmarrësit e rinj, histori suksesi Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, vijon aktivitetet “25 Ditë Aktivitete për 25 Vjetorin e Ditës së Rinisë”. Me
Klosi prezanton në Elbasan planin kombëtar të Rinisë 2015-2020 Ministri i Çështjeve Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, prezantoi planin Kombëtar të Veprimit për Rininë 2015-2020, në ce
Cani dhe Klosi dy ministrat e pabindur të qeverisë Rama Dy nga ministrat e qeverisë Rama nuk pranojnë t'i binden urdhrit të kreut të tyre dhe të dorëzojnë mandatin e deputetit,
Klosi: 25-vjetori i Ditës së Rinisë, ndryshoi qasjen politike në Shqipëri Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë ka publikuar programin e saj 25 aktivitete në 25-vjetorin e Ditës së Rinisë. M
Klosi: Berisha i çoi jashtë gjithë dëshmitarët e çështjes "Hoxha" Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, u përgjigjet akuzave të ish-kryeministrit Berisha se ka mbyllur dosjen e Remzi Hoxhës. Në
Remzi Hoxha përzien sërish ujërat në politikën shqiptare Debati mbi zhdukjen e Remzi Hoxhës është transferuar sot në Kuvend duke sjellë edhe reagime edhe të dëshmitarëve të rend
Klosi në Gjermani, bashkëpunim konkret për arsimin profesional dhe punësimin Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, zhvilloi një vizitë dy ditore pune në Gjermani, me fokus të veça
ACITAD mbledh në Tiranë 380 biznese nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi (FOTO LAJM) ACITAD ka mbledhur në kryeqytet biznesin shqiptar të rajonit. Të pranishëm kanë qënë ministri Klosi dhe zv.kryeministri
Klosi: Të fusim Shqipërinë në hartën e vendeve me punonjës të kualifikuar Ministri i Mirëqënies Sociale, Blendi Klosi, i pranishëm sot në takimin e 2-të Ndërkombëtar të Biznesit, organizuar nga
Ultimatum nga ministri Klosi: Kush refuzon punën s’merr ndihmë! Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Punës, ministri i Mirëqënies Blendi Klosi, ka dhënë ultimatum të prerë se kush pers
Klosi: Sipërmarrësit kërkojnë punëtorë të kualifikuar Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë i është bashkuar sot fushatës mbarë europiane lidhur me sigurinë dhe shëndetin
Klosi: Remzi Hoxha dinte lidhjet e Berishës me Arkanin dhe Millosheviçin Ish-shefi i shërbimit sekret shqiptar, Fatos Klosi, shprehet se Remzi Hoxha ka humbur jetën nga torturat e SHIK-ut. Sipa