999 rezultate për

klosi

Klosi: Formimi Profesional nën varësi të SHKP-së U inaugurua në Bashkinë e Vorës zyra e re e punës. Në këtë bashki të re kanë qenë të shumta kërkesat e punëkërkuesve dhe
Klosi shkarkon diplomaten në OKB që u ankua për rrogën Ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, ka shkarkuar eksperten tonë pranë Misionit të Republikës së Shqi
Klosi: Siguria në Rinas, jo në dorë të kompanive private Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, e cilëson Aeroportin e Rinasit objekt të rëndësisë së veçantë dhe për këtë siguria e tij
Heq kollaren, ja ku po pushon ministri Klosi (FOTO) Ministri Klosi ka gjetur kohë ti largohej angazhimeve profesionale për t'iu dedikuar familjes së tij. Por paparacët
Ja çfarë surprize i bëri ministri Klosi gruas që u dhunua në mes të Vlorës Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi dhe kryetari i Bashkisë së Vlorë, Dritan Leli, në mënyrë simbolike i kanë dh
Klosi rrëfen natën kur përfundoi në rajon Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, është kthyer pas në kohë duke folur rreth ngjarjes së vitit 1994, të cilën
Ademi e pranon: Bashkia përgjegjësi për Jetimoren Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, si edhe përfaqësues nga sh
Klosi and Ademi report over child abuse case in Shkoder orphanage Days after the scandal in the orphanage of Shkodra, where three under aged girls were sexually abused, Minister of Socia
Marjan Rroku: Oferta e Klosit para vrasjes së Aldës Marjan Rroku telefonoi në Vizion Plus dhe kërkoi të flasë në emisionin që mori motrën e vajzës dhe nënës që vrau. Kërkoj
DOKUMENTI / Ja "dënimi" për Blendi Klosin Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi deklaroi në formularin e dekriminalizimit se ishte arrestuar dhe h
Klosi thyen heshtjen: Ja pse u ndalova nga policia në vitin '94 Ministri Klosi, për të parën herë ka thyer heshtjen dhe është rrëfyer mbi ndalimin e tij vite më parë. Ai ka thënë s
Klosi për skandalin e fëmijëve në Shkodër: Të dënohet çdo shkelës ligji Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi ka reaguar sonte pas skandalit të publikuar nga ana e Prokurorisë
Ja çfarë thotë Fatos Klosi për pajisjen e përgjimit të policisë Sonte në emisionin "Opinion" u fol rreth pajisjes së përgjimit të Policisë së Shtetit e cila u fol nga Sali Berisha se k
ALBtelecom ofron vende të reja pune për ekspertë telekomunikacioni Kompania numër një e Telekomunikacionit në vend ALBtelecom, do të jetë e pranishme për tre ditë me radhë në panairin e p
Majko and Klosi the most voted by the SP Assembly Pandeli Majko turns out to be the most voted politician by the Assembly of the Socialist Party. He received most of the
Rama kujton Klosin: S'na tha lamtumirë, por na tha "Ikni p*rdhuni" (VIDEO) Sonte në mbrëmje në COD (Qendra për Hapje e Dialog në Kryeministri) u promovua libri "Për Ardian Klosin, gjermanin nga S
Klosi: Jemi ende larg standarteve të parandalimit të krimit Pas vrasjes së gruas një ditë më parë nga bashkëshorti i saj gardist, një reagim ka ardhur dhe nga Ministri i Mirëqënies
Dhuna në Shtëpinë e Foshnjes Durrës/ Klosi: Zero tolerancë Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, vlerëson si tejet të rëndë e të patolerueshëm rastin e denoncuar në media, në
Ja emrat e fituesve në asamblenë e Partisë Socialiste (VIDEO) Partia Socialiste ka mbyllur në një kohë rekord procesin e numërimit të fletëve të votimit të 1500 delegatëve të Kongres
Klosi heq Kokëdhimën si kandidat për Asamblenë Kombëtare Delegatët e kongresit të PS-së votuan dje, 175 anëtarët e rinj të Asamblesë Kombëtare, ku viheshin re se pjesë e listës