999 rezultate për

klosi

E quajti kumarxhi që rri me kriminelë, Klosi i kthen reston Metës Nga Vodica në Poliçan, drejtuesi Politik i Qarkut Berat Blendi Klosi ka deklaruar se marrja e mandatit të pestë bën akom
Gruaja e Blendi Klosit mbush 35 vjeç, Olta Gixhari merr vëmëndjen Nora Klosi, bashkëshortja e deputetit socialist dhe ish-ministrit Blendi Klosi, ka mbushur 35 vjeç pak ditë më parë.
Blendi Klosi dhe Ermonela Felaj udhëheqin garën e PS-së në Berat Partia Socialiste publikoi kandidatët për deputetë edhe për qarkun e Beratit. Lista drejtohet nga Blendi Klosi dhe Er
“Ma futi Klosi…”, zbardhet sms-ja e deputetit të PS në Kuvend Në një video gazmore të emisionit “Kjo Javë” në “News24” është kapur në Kuvend deputeti i PS Eduart Bejko teksa shkëmbe
Klosi: Zgjedhjet më 18 qershor, Rama rikonfirmohet si kryeministër Në takimin me qindra të rinj të Beratit, drejtuesi politik i këtij qarku për Partinë Socialiste Blendi Klosi, deklaroi s
Klosi: Bashën do ta detyrojnë të futet në zgjedhjet e qershorit Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi ka thënë se Rama dhe Meta do të hyjnë bashkë në zgjedhjet e 18 qershorit sepse janë në mes
Ish-shefi i SHIK-ut: Ja shtetet ku u furnizua me armë UÇK-ja (VIDEO) Ish-kreu i SHIK-ut shqiptar, Fatos Klosi ka rrëfyer për emisionin "Zona Express" detaje interesante nga lufta e Kosovës.
Ish-ministri i PS-së dhe deputetja e LSI, kacafyten për Beratin Vazhdojnë akuzat e rënda ndaj eksponentëve të PS-së nga partnerët në qeverisje LSI. Një tjetër akuzë e rëndë dhe e d
Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Hajdarit, Krasniqit… Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror Fatos Klosi ka rrëfyer mbi ngjarjen e 21 shtatorit të vitit 1998 ku u vra kolo
Shkarkohet Klosi si ministër, ja pse u vonua 2 herë për të Për shkarkimin e ministrit të Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi u desh të bëhen dy votime në Kuvend. Fillimisht votim
Ish-kreu i SHISH: Lëvizjet e Ramës të çuditshme, ja pse s’do ketë qeveri teknike Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi ka komentuar lëvizjet e fundit në qeverinë Rama ku sipas tij këto lëvizje janë të çuditshm
ANALIZA/ Shkarkimi i Klosit dhe Çuçit për të fshehur arsyet e largimit të Tahirit dhe Beqjës Nga Mark Marku* Kryeministri Edi Rama në komunikimin e tij të përjavshëm në Facebook e ka komentuar shkarkimin e
Klosi: Nga nesër pensioni do rillogaritet 3% më shumë Ministri i Mirëqënies Blendi Klosi ka bërë me dije se pensioni do të rritet duke filuar nga dita e nesërme, dhe do të ri
Klosi i përgjigjet opozitës për papunësinë: Janë 40 mijë vende të lira pune Ministri i Mirëqënies Sociale, Blendi Klosi gjatyë një aktiviteti ka deklaruar se në Shqipëri janë më shumë se 53 mijë
“Debil, budalla, parazit ordiner…” Çfarë nuk u dëgjua në debatin Blushi-Klosi Ben Blushi pati dje një përplasje të ashpër në Kuvend me ministrin e Mirëqenies, Blendi Klosi, të cilin e ka quajtur var
Degradon debati në Kuvend, Klosi: O budalla, injorat. Blushi: Pusho parazit ordiner! Pas bllokimit të regjistrimit të partisë më të re LIBRA, e deputetit socialist Ben Blushi, ky i fundit ka shpërthyen në
Klosi shpërthen ndaj Metës për Balilin: S’e cenon sigurinë kombëtare Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi e sheh të paarsyeshme mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare
Klosi e Bushati në ceremoninë e Trump, takojnë drejtorin për Europën, Matthew Palmer Ministri Blendi Klosi dhe deputeti Ervin Bushati ndodhen si përfaqësues të forcës më të madhe politike në ceremoninë e
Veliaj sfidon Dumën: Të hënën s'kam dalë jashtë Tirane (FOTO LAJM) Erion Veliaj i ka kthyer një përgjigje akuzave të PD, ndersa Grida Duma pretendon se ai, diten e hene ishte në Paris. Si
KARTOLINA/ Klosi: Mbi 640 mijë pensionistë marrin shpërblimin e fundvitit Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, organizoi takimin me pensionistët në prag të festave të fundvitit, me praninë