999 rezultate për

klosi

Sherr LIVE mes Malltezit dhe ministrit Klosi: Je injorant komplet! Hec-et që u përfolën se do ndërtoheshin në lumin Osum, shkaktuan shumë zhurmë në politikën shqiptare. Ministri i Turi
HEC-e në Osum? Blendi Klosi premton rrëzimin e lejes mjedisore Ministri i Mjedisit dhe Turizmit Blendi Klosi ka ndërhyrë në një lidhje live në Opinion ku ka deklaruar se një Hec i til
Burri nga Klosi rrëfen dramën familjare: Më ndihmoni të rris vajzën Një 44-vjeçar nga Klosi i Matit ka sjellë historinë e tij në "Me zemër të hapur". Historia e një babai që duhet të r
Lufta kundër ndotjes, Klosi tregon rezultatet që priten Ministri i Turizmit dhe i Mjedisit Blendi Klosi mbylli në Vlorë ditën e parë të operacionit “Pastrojmë Shqipërinë që dua
Berisha denoncon: Çfarë po ndodh në ministrinë e Blendi Klosit? Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se të gjitha organet në varësi të ministrisë së Blendi Klosit pre
Klosi: Dosja “Habilaj” është nxjerrë qëllimisht nga pala italiane Për ish-drejtuesin e Shërbimit Informativ, Fatos Klosin, dosja prej më shumë se 416 faqesh që vulosi fatin e Moisi Habil
Ish-kreu i SHISH-it përmbys furtunën e akuzave: Tahiri i pafajshëm Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi ka qenq i ftuar në studion e emisionit “Studio e Hapur” në Neës 24 ku ka folur për s
Irritohet ish-shefi i SHISH: Grekët kërkojnë "qiqra në hell" Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shqiptar, Fatos Klosi ka reaguar në lidhje me deklaratat e Presidenti grek Prokopis Pavl
"Priftin e vrau Meta me Berishën, rrezikohet Tom Doshi", ish-badigardi i Berishës habit me konspiracionin e tij Ish-badigardi i Berishës Izet Haxhija ka gjetur vend për teori konspiracioni pas lajmit se Dritan Prifti ndërroi jetë pa
Marina Fara dhe Olsi Klosi fotografohen sëbashku, çfarë po ndodh? (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina e cila me pozat e saj të nxehta është bërë gjithmonë lajm i mediave rozë. Në p
Pas Lu-së, plas “bombën” Fatos Klosi: Kemi familje mafioze në Shqipëri Deklaratat e fortë të ambasadorit të SHBA në Shqipëri, Donald Lu për krimin dhe familjet mafioze në Shqipëri i ka konfir
Olsi Klosi i preferuari i femrave, "diamante" dhe "para" nëpër duar (FOTO LAJM) Ai padyshim që konsiderohet si një nga banorët e BB9 që shkktoi ëm shumë diskutime dhe polemika në rrjetet sociale dhe m
I vendosen shkollës emrin "Ardian Klosi", moderatori i njohur nuk përmbahet Moderatori Edi Oga reagoi sot në mëngjes në lidhje me vendosjen e emrit "Ardian Klosi" një shkolle 9-vjeçare në Tiranë.
Lefter Koka i dorëzon detyrën Ministrit të ri Blendi Klosit Ish-Ministri i Mjedisit, Lefter Koka i dorëzoi sot zyrtarisht detyrën pasardhësit të tij, Ministrit të Turizmit dhe Mje
Olsi Klosi thyen rekordin dhe vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM) Padyshim që ai ishte një nga banorët më pikantë të BB9 dhe sidomos për vajzat. Olsi Klosi këtë herë ka bombarduar rrj
Klosi flet për vrasjen e Hajdarit: Si u arratis Nano nga malet dhe roli i Berishës Ditën e djeshme demokratatët e familjarët e Azem Hajdarit përkujtuan atë dhe vrasjen e tij 19 vite më parë. Ngjarja
Olsi Klosi është martuar kohë më parë dhe ne nuk e dinim (VIDEO) Padyshim që Olsi Klosi ishte një nga banorët më të diskutuar në shtëpinë e BB9. Ai u përfol shumë për lidhjen me Fior
Ish-kreu i SHISH jep alarmin: Shërbimet sekrete iraniane po operojnë në Shqipëri Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, jep mendimin e tij mbi të vërtetën e vizitës së befasishme të ka
LSI forcë e dytë në Berat, PD katansidet me një deputet Berati është një luftë e hapur mes PS-LSI pasi LSI tashmë është forcë e dytë në këtë zonë. Nga numërimi i 113 kutive
Numërohen 44 kuti në Berat, PD kalohet nga LSI Janë numëruar 44 kuti tashmë në Qarkun e Beratit. PS kryeson në këtë qark ndërsa LSI vjen në vendin e dytë e ndjeku