999 rezultate për

klip

Macja në vidioklipin e Nora Istrefit ka një çmim kolosal (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur "Nuk e di". Deri më tani k
Klaudia i la të gjithë pa fjalë në klip, por si reagon Albi Nako (FOTO & VIDEO) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa së fundmi ka shkëlqyer në videoklipin “Amante” të reperit të njohur Ghetto Geas
Këngëtari vret veten aksidentalisht gjatë xhirimit të klipit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë xhirimeve të një klipi, ku ylli i muzikës country, Justin Carter ka qëlluar aksiden
Çfarë e lidh Xhensilën me partnerin e ri të Arbana Osmanit? Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
Prag skandali: Klipi i Jonida Maliqit, i kopjuar "kokë e këmbë"? (VIDEO) Publikimi i klipit të këngës me të cilën Jonida Maliqi do të përfaqësojë vendin në Eurosong është bërë shkak për debate
Këngëtarja shqiptare merr surprizën që e priste prej kohësh "Only want you" është kënga e re e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora e cila po kthehet shumë shpejt në një hit d
Xhensila solli këngën e re, por sytë na mbetën te takat e shtrenjta (VIDEO) Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
Babai s'i flet pas skenave "hot" në klip, Bebe merr vendimin drastik Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore publikoi klipin e saj më të ri të quajtur ""Last hurrah". Po
Elvana Gjata me lot në sy, nxjerr klipin e ri (VIDEO) Elvana Gjata, që gjithnjë është kujdesur deri në detajet më të vogla për klipet e saj, këtë herë vjen më “e zhveshur” se
Pas skenave të nxehta në videoklip,babai nuk i flet me gojë këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar sot videoklipin e saj më të ri me titull "Last Hurra
Publikohet videoklipi i shumë pritur i Bebe Rexha (VIDEO) Ditë më parë, Bebe Rexha ka publikuar projekti e ri ‘Last Hurrah’, shkruan Albeu.com Ndërsa, tani këngëtarja shqiptar
Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është
Fansat kapin detajin e çuditshëm në videoklipin e ri të Luanës (VIDEO) Luana Vjollca ka tentuar disa herë të bëjë këngë dhe madje edhe ia ka arritur të ketë sukses. Ditën e sotme ajo ka bë
Era trullos rrjetin me çmimin marramendës të xhaketës në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës "Bon Bon"
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë
Nuk njihet fare, Enca ndryshon krejtësisht look (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka lajmëruar ndjekësit e saj në rrjete sociale se së shpejti do të publikojë baladën e saj më të
"Hëna e përgjakur" dhuron spektakël, si dukej nga Tirana (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 21 janarit dhe në orët e para të mëngjesit të 21 janar 2019 u shfaq në qiell “Super hëna e përgjakur”. Për Am
Nora Istrefi trullos rrjetin, tregon lookun pasionant në klipin e ri (FOTO LAJM) Nora Istrefi edhe pse është shumë e preferuar, shquhet për ndikimin që ka nga të tjerët dhe shumë e akuzojnë për kopje.
Sidrit Bejleri publikon klipin e këngës "Yll i bukurisë" (VIDEO) Këngëtari Sidrit Bejleri ka publikuar sot klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për një nga këngët e albumit “Pat
Këto janë 10 videoklipet shqiptare më të klikuara të vitit 2018 Me siguri të gjithë prej jush i keni klikuar të paktën 1 herë këto videoklipe të cilat kanë arritur shifra marramendëse