999 rezultate për

klip

Nuk e mbajti premtimin, Labi shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri (FOTO LAJM) Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labin
Pas një viti pushim, Era Rusi i vë flakën me klipin e ri (VIDEO) Këngëtarja Era Rusi i është rikthyer tregut muzikor pas një viti mungesë. Pas suksesit me ‘Telat e Zemrës’, që u publiku
Sa në Kosovë sa në Shqipëri, ku po e xhirojnë klipin Luana dhe Faydee (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i fundit do të jetë ndër më të rëndësishmit në karrierën e Luanës si këngëtare. Moderatorja shqiptare po
Prapaskena të habitshme dhe qesharake të videoklipeve shqiptare (VIDEO) Puna pas një videoklipi është vërtetë kolosale, sepse që të realizohet një produkt i mirë duhet menduar gjithçka në deta
John Shahu akuzohet për kopje të klipit të sapo publikuar (VIDEO) John Shahu është një ndër këngëtaret e rinj shqiptarë më të talentuar dhe pas suksesit në “Kënga Magjike 2017” ku fitoi
Sot do të ndodhë eklipsi i plotë i Diellit, ku do të shihet më qartë Të martën, një eklips i plotë i Diellit do të shfaqet mbi territorin e Amerikës Jugore. Dukuria kur Hëna i bllokon rreze
Në klipin "Rio" të Ledrit ishte edhe e dashura e tij por askush s'e vuri re (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Ledri Vula po jeton një histori dashurie me bukuroshen Sara Hoxha. Reperi ka preferuar të mos fla
Elvana Gjata gjysmë nudo, gati të publikojë klipin e radhës (FOTO LAJM) Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që po mer famë botërore, jo vetëm në fushën e muzikës por edhe si aktore
Mediat ruse shkruajnë për Era Istrefin, e quajnë yll Europian (VIDEO) Ditën e sotme u publikuar projekti më i ri "Sayonara Babe" e reperit rus Eëdëej në bashkëpunim Era Istrefin , shkruan Ga
Samanta publikon këngën e re në gjuhën angleze, synon tregun ndërkombëtar (VIDEO) Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri. Kënga e re nga Smamanta ka ardhur në gjuhën
Ish-banorja e Big Brother e provon si këngëtare, ky është videoklipi i "nxehtë" Armela u bë e njohur për publikun shqiptar me pjesëmarrjen e saj në Reality Show-in e njohur "Big Brother Albania", shkr
Fero publikon projektin e ri dedikuar të dashurës së tij (VIDEO) Reperi i shumëpërfolur kosovar i njohur si Fero sot ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin "Ride
Publikoi videoklipin me Kiarën, nga u frymëzua Butrint Imeri (FOTO LAJM) Butrint Imeri është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë i cili i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Si b
Ledri Vula publikon këngën e re "Rio", pjesë e videoklipit modelja e njohur (VIDEO) Ledri Vula ka publikiar klipin e ri. "Rio" quhet kënga e re e reperit. Pjesë e videoklipit është edhe modelja e njohu
Fifi sjell klipin "Zogo", e xhiron mes kureshtarëve në sheshin "Skënderbej" (VIDEO) Fifi publikon këngën më të re "Zogo" një ripërpunim i këngës së njohur popullore, "Oj Zogo". Videoklipi është xhiruar në
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.
Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke n
Macja në vidioklipin e Nora Istrefit ka një çmim kolosal (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur "Nuk e di". Deri më tani k
Klaudia i la të gjithë pa fjalë në klip, por si reagon Albi Nako (FOTO & VIDEO) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa së fundmi ka shkëlqyer në videoklipin “Amante” të reperit të njohur Ghetto Geas