999 rezultate për

klip

Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më seksi se kurrë (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi! Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surp
E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokojnë" rrjetin me klipin e ri (VIDEO) Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje
"Budalliqet e mia në backstage", Luana zbulon prapaskenat e Yalla Habibi (VIDEO) Tre javë më parë, Luana Vjollca solli bashkëpunimin e saj më të ri me Faydee, të titulluar “Yalla Habibi”. Kënga u prit
Ky detaj në klipin e Capital T i "vjedh" vëmendjen Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ditën e sotme, reperi Capital T lançoi këngën më të re të titulluar “Sytë e tu”. Vëmendjen e të gjithëve gjatë klipi
I rrethuar nga super-femra, Stresi "tërbohet" në klipin e ri (VIDEO) Pas 8 muajve në burg dhe pas ndarjes me Keisin, reperi Stresi prezanton klipin e ri, një bashkëpunim me Flor Banën, Anxh
"Me ty e kom me ty", Fjolla Morina publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO) Fjolla Morina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Nace Nace”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj. Këngëtarja
Shkuan për klipin e dasmës, makina e nuses pëson aksident Ata e kishin menduar si një ndër ditët më të bukura të jetës së tij, por u ndodhi e papritura. Ngjarja ka ndodhur në
Kartolina më e bukur, Tuna prezanton videoklipin me të birin (VIDEO) Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë e një djali të quajtur Tian. Por ky fakt nuk e ka ndalur këngëtaren të bë
Fjolla Morina keq për ide, vishet si Elvana Gjata në klipin e fundit (FOTO LAJM) Fjolla Morina ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të radhës. Këngëtarja ka premtuar se do ta djegë fare verën
Që nga titulli deri te Fjolla Morina , klipi i ri duket "çmenduri" (FOTO LAJM) Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas paraqitjes së saj në koncertin më të fundit që mbajti në Skë
E gjykuan për klipin e ri, Enca ka dy fjalë për të gjithë (VIDEO) Ditën e djeshme Enca publikoi këngën e saj më të re që mban titullin, “Jelous”. Projektin muzikor ajo e shoqëroi edhe
Femra të zhveshura dhe alkool, videoklipi i ri i Encës qenka siç na ka paralajmëruar (VIDEO) Prej ditësh Enca na ka paralajmëruar se ka gati videoklipin e ri "Jealous" të cilin sapo e publikoi. Siç mund ta para
Publikohet videoklipi i këngës së “Mbretit Luan”, e gjithë vëmëndja te Beyonce dhe e bija (VIDEO) Vetëm 3 ditë pasi filmi “Lion King” pushtoi të gjitha kinematë, është publikuar në Youtube videoklipi i kolonës zanore t
Gjithçka gati, Enca na paralajmëron për klipin e "nxehtë" (VIDEO) Prej disa ditësh këngëtarja e suksesshme, Enca ka lajmëruar fansat se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re
Mes femrave të zhveshura dhe skenave të nxehta mbi jaht, kush është djali i deputetit të PS (FOTO LAJM) Teksa shumica e fëmijëve të politikanëve vendosin të vazhdojnë në rrugën e prindërve të tyre, djali i deputetit socialis
Rita Ora publikon videoklipin e ri "Newlook" të realizuar në Dubai (VIDEO) Rita Ora ka publikuar videoklipin për këngën e radhës të albumit ‘Phoenix’. Rita ka zgjedhur këngën e bukur ‘New Look
Alkool dhe vajza të zhveshura, Enca publikon pamjet e shfrenuara nga klipi i ri (VIDEO) Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ajo nuk preferohet vetëm për këngët që lançon, por dhe për fo
Në klipin "Çikat" Rina ka kopjuar look-un nga modelja e famshme (VIDEO) Klipi i ri i Rina Balajt “Çikat” bëri shumë bujë për vetë faktin që ishte një bashkëpunim i fortë me Adelina Ismajlin dh
Morena Taraku provokuese në klipin e ri, publikon trailerin (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova Morena Taraku po bënë kohë që na ka treguar se është në përgatitje të klipit të ri por pa dhënë de