999 rezultate për

klip

Për herë të parë në Shqipëri, Ledri Vula publikon videoklipin 360° (VIDEO) Vetëm pak minuata më parë, siç kishte paralajmëruar Ledri publiokoi projektin e veçantë, "Piano Rap". E veçanta e kë
3 milionë për 24 orë, kjo është e veçanta e klipit të ri të Dua Lipës (FOTO&VIDEO) Dua Lipa të premten publikoi këngën "Physical", e cila është njëherësh kënga e parë e albumit të saj të ri. Për këtë
Mezi po e prisni, Ledri Vula zbulon datën e publikimit të videoklipit (FOTO LAJM) Ishte ndër më aktivët në Instagram, kur krejt papritur Ledri Vula fshiu çdo postim nga llogaria e tij. Fansat e parashik
"Ajo u vendos në siklet", këngëtari shqiptar tregon si e puthi 25 herë vajzën e klipit (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", ishte këngëtari i njohur, Dilan Reka i cili së fundmi ka publikuar
Këngëtari shqiptar: E putha modelen 25 herë për një skenë në klip "Ajo vajza u vu një siklet, i filluan djersët. Pastaj i thashë a mund ta bëjmë këtë gjë, hajde më tha e bëjmë. Atë puthj
E dëgjon gjithë Gjermania, Loredana ruan me fanatizëm origjinën në klipin e ri (VIDEO) Loredana Zefi është bërë tema kryesore e mediave pasi zbuloi se ndodhet në Paris me producentin e njohur Macloud. Ajo
E huazoi nga ekipi i Seria A, skuadra e njohur befason me klipin prezantues (VIDEO) Bolonja ka nënshkruar me sulmuesin 21-vjeçar, Musa Barrow në formulën e huazimit nga Atalanta. Marrëveshja zgjat deri
Blasta publikon klipin e ri "Faj" (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Blasta, ka publikuar klipin e ri të titulluar "Faj". Teksti dhe Muzika është bërë nga ve
MAGJKE/ Pamje unike nga eklipsi diellor në Lindjen e Mesme (FOTO LAJM) Këto foto magjike janë shkrepur gjatë eklipsit diellor në Lindjen e Mesme. Pamjet vijnë nga Deutsche Welle në Riadi,
Një "unazë zjarri", çfarë do të ndodhë sonte në qiell? Në qiell mbrëmjen e sotme do të shihni një gjë ndryshe nga e zakonshmja. Eklipsi i fundit diellor i dekadës, i cilësu
Dikur Mozzik, tani reperi gjerman merr pjesë në videoklipin e Loredanës (VIDEO) Në orën 23:59, Loredana hodhi në treg këngën e saj më të re. Kënga mban titullin ‘Mit dir’, në shqip “Me ty”, dhe men
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
E bukur dhe joshëse, 19 vjeçarja shqiptare pjesë e videoklipit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Klaudia Kalia është një prej vajzave më të bukura që i është shtuar shoëbiziti shqiptar. E ftuar në "Ftesë në pesë",
"I mora me rradhë", Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i ftuar në "Glamour zone", ku gjatë intervistës rrëfeu
Partneri i Jonida Vokshit paska qenë protagonist në klipin e njohur të Elvana Gjatës (VIDEO) Në shtator të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me aktorin dhe producentin koso
Mos e çoni ndërmend të bëni foto aty ku ka xhiruar klipin Xhensila Myrtezaj Një muaj më parë, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj lançoi këngën e saj të re të titulluar “Paris”. Tingujt e saj
"Provokuese dhe poshtëruese", serbët i bëjnë namin këngëtares shqiptare për videoklipin (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Albana Azizi me videoklipin e saj të fundit ka shkaktuar debat për shkak të skenave të xhiruara në
U drodhën dhe u përdrodhën në videoklip, morën miliona shikime por harruan të tregojnë se kanë kopjuar këngën (VIDEO Dafina Zeqiri dhe Tayna janë një nga këngëtaret e estradës të cilat morën vëmendje gjatë kësaj vere me këngën e tyre ‘By
Reperi kafshohet gjarpri gjatë xhirimeve të klipit: Shpresoj të mos vdes (VIDEO) "Sapo u kafshova nga një gjarpër… " Gjatë xhirimeve të videoklipit të ri, reperit Lil Pump i ka ndodhur diçka e papri
Pra, modelja në klipin e MC Kresha qenka e dashura e këngëtarit të njohur shqiptar! (VIDEO) Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me fustan e kapele në klipin e këngës "Engimë", qenka e dashura e këngëtarit