E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

klip

Publikohet videoklipi zyrtar i këngës së Arilenës në "Eurovision" dhe nuk duhet humbur (VIDEO) Këngëtarja Arilena Ara u shpall fituese e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”, duke fituar kështu mundësinë të përfaqësojë
Në klipin e fundit, Ariana Grande konfirmon lidhjen e saj të re (VIDEO) Ditën e djeshme Ariana Grande dhe Justin Bieber publikuan bashkëpunimin e tyre “Stuck with you”. Klipi bëri pjesë shumë
Mozzik nuk do t' ia dijë për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re (VIDEO) Mozzik ka shfrytëzuar më së miri ditët e karantinës. Ai është gati të publikojë hitin e radhës. Pak më parë, artisti
Rreze drite në karantinë, Enca pozon nga oborri i shtëpisë (FOTO LAJM) Enca Haxhia padyshim se është një nga këngëtaret më të përfolura nëpër mediat rozë dhe nga publiku. Kjo për shkak se
Ju mungon Bleona e vjetër? Ky klip i vitit 2006 do t'ju nxjerr mallin (VIDEO) Bleona Qereti është një nga ato pak artiste që ka guxuar në çdo kohë me ‘look-un’ e saj dhe shpesh është kthyer në frymë
Skivi publikon klipin e ri "Pikë" (VIDEO) Reperi Kosovar, Skivi sapo ka publikuar klipin e ri të titular "Pikë". Teksti është shkruar nga vetë Skivi ndërsa muz
Rildi vjen ndryshe për 8 marsin, publikon klipin kushtuar nënave (VIDEO) Këngëtari shqiptar Rildi Stafa i cili jeton në Itali së fundmi ka ardhur ndryshe me proketin e ri muzikor, shkruan Albeu
Versioni "hot", Dua Lipa publikon klip të ri për këngën "Physical" (VIDEO) Këngëtarja Dua Lipa, ka publikuar një videokilip të ri për këngën e saj “Physical”. Kjo këngë e cila është publikuar
Do na përfaqësojë në Eurovision, Arilena Ara bën sakrificën e madhe për klipin (VIDEO) Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovision me një baladë shumë të fuqishme nga Arilena Ara me titull "Shaj". Kë
Samanta Karavello tregon si u fut në borxhe për një klip: Mora kredi, e nisa me 10 mijë "Kam marrë kredi, e kam nisur me 10 mijë lek të falura nga daja..." Këngëtarja shqiptare Samanta Karavello është shpr
Stresi tregon si ka reaguar Kejsi për vajzën seksi që ka marrë pjese në klipin e tij I ftuar në emisonin “Why Not” në TV Ora ka qenë Stresi, i cili ka folur edhe për projektet e tij të fundit. Një ndër
Publikohet bashkëpunimi, Sadna dhe Alek në skena të nxehta në klipin e ri (VIDEO) Pak ditë më parë Sara Khan e njohur si Sadna nga seriali “Bidaai”, njoftoi se shpejti do të publikonte videoklipin e saj
Fotot nga shtrati bënë namin, Albani dhe Niki publikojnë videoklipin me skena shpërthyese (VIDEO) Pak ditë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram ku shfaqej në shtrat me
Çfarë kuptimi ka klipi i ri i Dafina Zeqirit që po komentohet nga të gjithë? (VIDEO) Dafina Zeqiri publikoi këngën e re ditën e djeshme dhe vëmendja u përqendrua tek klipi. “Merri Krejt” pritej me padurim
Për herë të parë dhe të fundit? Çfarë e shtyu Adrolën të marrë pjesë në videoklip (VIDEO) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shfaqur për herë të parë në një videoklip krah këngëtarit të dashur të skenës shqip
Për herë të parë në Shqipëri, Ledri Vula publikon videoklipin 360° (VIDEO) Vetëm pak minuata më parë, siç kishte paralajmëruar Ledri publiokoi projektin e veçantë, "Piano Rap". E veçanta e kë
3 milionë për 24 orë, kjo është e veçanta e klipit të ri të Dua Lipës (FOTO&VIDEO) Dua Lipa të premten publikoi këngën "Physical", e cila është njëherësh kënga e parë e albumit të saj të ri. Për këtë
Mezi po e prisni, Ledri Vula zbulon datën e publikimit të videoklipit (FOTO LAJM) Ishte ndër më aktivët në Instagram, kur krejt papritur Ledri Vula fshiu çdo postim nga llogaria e tij. Fansat e parashik
"Ajo u vendos në siklet", këngëtari shqiptar tregon si e puthi 25 herë vajzën e klipit (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", ishte këngëtari i njohur, Dilan Reka i cili së fundmi ka publikuar
Këngëtari shqiptar: E putha modelen 25 herë për një skenë në klip "Ajo vajza u vu një siklet, i filluan djersët. Pastaj i thashë a mund ta bëjmë këtë gjë, hajde më tha e bëjmë. Atë puthj