999 rezultate për

klip

Publikohet më në fund kënga e Dua Lipa dhe J Balvin, "Tokyo" është lezeti i klipit (VIDEO) Sapo u lajmërua për një bashkëpunim mes Dua Lipës dhe J Balvin, fansat ishin të paduruar për tu lançuar klipi. Por me
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi shfaqet në shtrat me një tjetër vajzë (FOTO LAJM) Seldi ka befasuar papritur ndjekësit duke publikuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtarti ku ndodhet në p
Nga klipi i saj i parë, Aurela Gaçe ndan pamjet nostalgjike (VIDEO) Aurela Gaçe është një nga artistet më të dashura dhe me një karrierë mjaft të gjatë. Por a e mbani mend klipin e parë të
Këngëtaren shqiptare nuk do ta shihni kurrë me rroba banje në një klip Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
Me këtë super look, Samanta zbulon çfarë ju pret nga klipi i ri (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur e ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Samanta Karavella ka lajmëruar me postimin e fundit projektin muzikor
Super videoklip, niseni ditën me këngën më të fundit të Kidës dhe Mozzik (VIDEO) Më në fund është publikuar kënga e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej disa javësh na kishin paralajmëruar për këngën e
Olsi tregon si është zënë me të dashurën për klipin: Modelja ishte e bukur (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit tha se për momentin nuk bashkëjetojnë por me realizmin e projekteve që kanë do ndërmarrin këtë
Mozzik zbuloi këtë skenë nga klipi me Kidën dhe ndjekësit mezi po presin (FOTO LAJM) Prej ditësh Mozzik dhe Kida kanë treguar se shumë shpejt do të sjellin një bashkëpunim të ri muzukor. Së fundmi reper
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Habiten fansat, Getoari shfaqet në klipin e ri me veshjen e Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Getoari dhe Marina Vjolca e kanë treguar gjithmonë se janë të apasionuar pas veshjeve të shtrejntave dhe firmave e sidom
Një tjetër hit veror, Geti dhe Majk publikojnë klipin e ri (VIDEO) Dyshja e famshme, Getoar Selimi dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Je t’aime”. Tekstin e kanë
Noizy publikon klipin e ri, i xhiruar në majë të stadiumit Air Albania (VIDEO) Në këtë "lum" këngësh dhe bashkëpunimesh verore, Noizy patjetër që do të ishte pjesë. Reperi ka publikuar pak më parë
Madona? Të gjithë po presin bashkëpunimin me Kidën, Mozzik surprizon fansat (FOTO LAJM) ara disa ditësh, Mozzik u zotua se ky vit do të ishte i tij, sepse do të sjellë vetëm hite. Ai do të vijë në bashkëpu
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Nuk do t'a njihni! Vajza që shikoni në videoklip është Oriola Marashi para disa vitesh (VIDEO) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më simpatike në Shqipëri dhe me një karrierë të lakmueshme në modeling.
Doli nudo në klipin e ri, këngëtarja e famshme po bën namin (VIDEO) Reperja e njohur me famë botërore, Nicki Minaj ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re, të titulluar "Trollz" në ba
Enca sapo publikoi këngën e re, por Albana Osmanit i mbetën sytë te bukuroshi në klip (FOTO LAJM) "Ku mete", është kënga që Enca ka publikuar vetëm disa minuta më parë. Si gjithmonë kënëgtarja është kuruar deri në d
"Vetëm 2 mijë lekë", modelja flet për çmimin qesharak në klipin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “Mes Yjesh” gazetarja Genta Hodo, disa kohë më parë modele dhe pjesmarrëse në klipin e Nora Istref,
Më e klikuar në Youtube në botë, artistja "e tepron" me videoklipin e ri (VIDEO) Talenti, bashkëpunimet e suksesshme dhe videoklipet unike janë ato që i kanë dhuruar bukuroshes Natti Natasha titullin “