999 rezultate për

klip

As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka realizuar një operacion së fundmi në gju dhe prej 5 javësh ka qenë duke u rikuperuar. Megjithëse ndë
Videoklipi zyrtar i këngës së Anxhelës për Eurovision, si e priti publiku (VIDEO) Anxhela Peristeri do të na përfaqësojë këtë vit në "Eurovision", me këngën "Karma", e kompozuar nga Kledi Bahiti dhe me
Anxhela Peristeri publikon një pjesë të klipit që do të na përfaqësojë në Eurovizion (VIDEO) Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision” të pazakontë për shkak të pandemisë. Kënga që
E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
Protagoniste në videoklipin e këngëtarit italian, Klaudia Pepa i lë të gjithë gojëhapur (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i këngëtarit italian Fabrizio Moro, ku protagoniste është balerina shqipt
Rita Ora krenon shqiptarët, i tregon botës veshjet tradicionale (FOTO LAJM) Rita Ora u vu në qendër të mediave shqiptare dhe të huaja pasi një ditë më parë publikoi mini-albumin “Bang”, për të cil
Tayna ka gati klipin me Flori Mumajesin (FOTO LAJM) Tayna së shpejti lanson projektin e ri muzikor. Me anë të disa postimeve në Instagram, artistja ka bërë të ditur se p
Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën klipin, reagojnë reperët me ironi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fifi ka akuzuar dy reperët S4MM dhe Fajt, të cilët sipas saj i kanë kopjuar idenë e klipi “Limonat”.
Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
U shfaq me fustanin ku ishte stampuar p*rnostarja greke, Irin Qirjako sqaron të vërtetën “Nuse moj sorkadhe” është një nga këngët më të pëlqyera të Irini Qiriakos. Por ka një detaj në videoklip që këngëtarja e
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
Videoklip me skena intime, pse vajza e biznesmenit fshiu këngën me Alban Ramosaj? (FOTO LAJM) Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila i ka munguar prej disa kohësh Shqipërisë.
Shifra marramendëse, Mozzik dhe Getinjo shpenzojnë mijëra euro për veshjen në klipin e ri (FOTO LAJM) Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar. Ata janë bashkuar sërish dhe kanë
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Videoklip romantik me Shqipen, Mevlani tregon kujt nga vajzat e "Përputhen" ja dedikon këngën (FOTO LAJM) Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, u komentua gjatë së fundmi në rrjet pasi u shfaq në klipin e këngës së tij, me
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
Gati lakuriq në videoklipe, Gold Ag e thotë hapur: Nuk kanë turp e tru! "Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhvesh
Ndërpriten xhirimet e klipit se theu rregullat e Covid-19, reagon Dua Lipa (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa janë ndërprerë, për sh
Dua Lipa thyen rregullat e Covid-19, policia ndërpret xhirimet e klipit (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të f
Renato Doko vjen me një klip të ri (VIDEO) Humoristi Renato Doko sapo ka publikuar klipin e ri të titulluar "Single". Djaloshi nga qyteti i Pogradecit përveç hu