999 rezultate për

klinik

Infeksionisti tregon ilaçet që po përdoren nga mjekët për koronavirusin Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero deklaroi në studion e A2 News se “medikamentet që i përdorim për gripin sezona, japin r
Konfirmohen dy rastet e para të koronavirus në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar dy raste e para të importuara me COVID-19 në Shqipëri. Sipas ministrisë, gjend
U kthye nga Italia në Shkup, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga
Lajm i mirë nga Italia! Shërohet mjeku i infektuar me koronavirus Mediat italiane janë duke bërë përditësime të vazhdueshme lidhur me përhapjen e koronavirusit. Përditësimet më të fun
Dëshironte të kishte buzë të mëdha, 22-vjeçarja rrezikoi jetën nga fryrja (FOTO LAJM) Një vajzë e cila është shumë e njohur falë kanalit të saj në “Youtube”, ka zbuluar se si mbushja e buzëve për pak sa nuk
"Spiderman" arrin në Prishtinë, ngjitet në Klinikën e Pediatrisë Me rastin e festave të fundvitit, në Klinikës e Pediatrisë, janë kryer disa aktivitete të cilat kanë lënë të gëzuar shum
Mësuesja dhunon nxënësin me kamxhik, 11-vjeçari kalon në vdekje klinike! Historia e dhimbshme e nënës 37-vjeçare nga Gjakova u trajtua në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”, në News24.
RRËQETHËSE/ Mësuesja dhunon nxënësin me kamxhik e rrip, 11-vjeçari kalon në vdekje klinike Historia e dhimbshme e nënës 37-vjeçare nga Gjakova u trajtua në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”, në News24. Art
Drejtonin pacientët në klinikat private, pezullohen dy mjekët Pezullohen mjekët pas denoncimit në Fiks Fare, ku gjatë orarit të punës shërbenin në klinikat e tyre private. Pas den
Zaev: Pagat e mjekëve do të arrijnë në 100 denarë Kryeministri Zaev zotohet se do të gjenden resurse për rritjen e pagave të mjekëve specialistë dhe personelit tjetër mje
Mjeku ngatërron pacienten, kryen abort të gruaja e gabuar Policia ka nisur një hetim në Korenë e Jugut pasi një mjek realizoi një abort gabimisht. Më 7 gusht, një paciente sht
Itali, shqiptari bie nga skela E premtja 13 ka qenë vërtet ditë tersi për një punëtor shqiptar në Itali, i cili u aksidentua në punë dje rreth orës 18:
E RRALLË/ Lind me 2 gjini foshnja në Prishtinë Mjekët në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë janë hasur me një rast mjaft të veçantë. Një foshnjë ka lindur me dy
Thanë se ishte në klinikë psikiatrike, Miley Cyrus bën "twerk" veshur me bikini (VIDEO) Miley Cyrus është e njohur për energjinë e saj në vallëzim. Dhe këtë energji ajo e ka shfaqur edhe në instagram me fansa
Menjëherë pas spektaklit në Kosovë, Miley Cyrus përfundon në klinikë psikiatrike (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus, dhuroi një spektakël të paharrueshëm në Kosovë. Gjithçka i
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
Arratiset nga Klinika Ortopedike i paraburgosuri kosovar Shërbimi Korrektues i Kosovës, njofton opinionin publik se sot rreth orës 04:30, është arratisur nga Klinika e Ortopedik
Filipçe: Nuk do të shkarkoj askënd Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot ka mohuar se do të pasojnë shkarkime të personave udhëheqës në spitalet e ven
Dy fëmijë në gjendje të rëndë Një djalosh i moshës 16 vjeçare dhe një i foshnjë 11 muajsh, me komplikime të rënda nga fruthi janë duke luftuar për jet
As konkurset nuk plotësojnë mungesat për staf në QKUK Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në vazhdimësi ka pasur mungesë të stafit të mesëm, përkatësisht të infermierë