999 rezultate për

klinik

Fëmijë të gjymtuar nga pakujdesia mjekësore Një djalë 2-vjeçar i familjes B. nga Prishtina ka mbetur pa njërën dorë dhe pa dritën e syve si pasojë e moskujdesit mje
Ja çfarë e lidh fort Greqinë me Maqedoninë Nëse udhëton drejt Selanikut gjatë së shtunës, duhet të mendohesh dy herë, pasi vonesat në kufirin mes Maqedonisë dhe Gr
Vetëhelmohet 28-vjeçarja nga Çegrani i Gostivarit Dje, rreth orës 20, në Spitalin e përgjithshëm të Gostivarit kan ardhur një-28 vjeçare me inicialet M.A, nga fshati Çegr
Breshëri të shtënash në Colorado; 3 të vrarë e disa të plagosur (FOTO LAJM) Tre persona mbetën të vrarë pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë dhe një personi brenda një klinike abortesh në qyteti
LR-PDSH: Premtimi i fundit i Xheladinit, retorikë boshe për poena politike! (VIDEO) Në emisionin “10 minuta” në TV21, zëvendës-ministri i financave nga radhët e BDI-së, Adrian Xheladini, i shkarkuar javën
Maradona operohet në stomak Një tjetër operacion në stomak për Diego Armando Maradonën. Ish sulmuesi argjentinas u shtrua në një klinikë të Marakaib
Arrestohen tre persona për plagosjen e kirurgut në Shkup (VIDEO) Policia arrestoi tre persona lidhur me incidentin këtë mëngjes që ndodhi në Spitalin Shtetëror në Shkup. Siç njoftuan ng
"Dridhet" Roma, pushim i gjatë për Salah Lajm shumë i keq nga infermieria për tifozët e Romës. Verdhekuqtë nuk do të kenë në dispozicion një ndër lojtarët më të
Aksidentohet djali i Isa Mustafës Siç mëson Telegrafi, djali i kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, gjatë ditës së sotme ka pësuar një aksident automobi
Obezi përjashtohet nga klinika sepse porosit një picë Një 33-vjeçar nga Rhode Island, që peshon 360 kg u përjashtua nga klinika në të cilën ishte shtruar për të rënë në peshë
Arrestohet në Prishtinë Sami Lushtaku Sami Lushtaku është arrestuar dje pasdite në Prishtinë, pak kohë pasi ishte sjellë në Qendrën Klinike Universitare për t
Dy aksidente në Gostivar, lëndohen dy këmbësorë Në dy aksidente në lagjet e Gostivarit, në mesnatë janë lënduar dy këmbësor, ku njëri prej lëndimeve të rënda është dërg
Aksident i rëndë në Tetovë, 4 të plagosur Sot pas mesdite, në rrugën "Vidoe Smilevski Bato" në Tetovë, një makinë tip "Ford Eskort" pasi humbi kontrollin, doli ng
Aksident i rëndë trafiku në Orllan, 1 i vdekur e 7 të plagosur Një 25 vjeçar ka humbur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Orllan, të komunës së Poduje
Keqpërdorime në kurriz të të sëmurëve me kancer Klinika e Onkologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në vitin 2012 ka kërkuar nga Ministria e Shëndetësisë q
Vushtrri, polici plagos fqinjin (VIDEO) Abdurraman Hana, 54 vjeç nga Vushtrria, mbeti i plagosur pas një konflikti të rastit me një bashkëfshatar të tij, transm
Ja historia e Klinikës pa leje të Halim Kosovës (FOTO) Tirana prej kohësh vuan nga ndërtimet pa leje dhe një prej tyre është edhe kandidati i Partisë Demokratike për bashkinë
KOMENT/ Doktor, çfarë sheh gjatë punës lëre në klinikë! Koment nga Albeu.com - Doktor Halim Kosova thekson se ka një eksperiencë të shkëlqyer në drejtimin e spitalit Obstetri
Shpresa për rritjen e jetëgjatësisë pas prekjes nga kanceri në mushkëri Tashmë janë shtuar edhe më shumë shpresat pasi duket se mjekësia ka gjetur deri diku rrugën për të shtuar jetegjatësinë
PD: Lejet për klinikën e doktor Kosovës i ka firmosur Rama (FOTO LAJM) Sot PD ka reaguar rreth akuzave të adresuara ndaj kandidatit të saj për Tiranën, nga rivali i majtë Erion Veliaj, për nj