999 rezultate për

klikime

Këto janë 10 videoklipet shqiptare më të klikuara të vitit 2018 Me siguri të gjithë prej jush i keni klikuar të paktën 1 herë këto videoklipe të cilat kanë arritur shifra marramendëse
Bes Kallaku nervozohet me Fake News (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa portale anonime që bëjnë lajme vetëm për klikime duke u bazuar në gënjeshtra dhe sajime të pafundme. Një
Reperi shqiptar ironizon hapur kolegët që blejnë klikime Reperi shqiptar Lumi B, është një nga reperët më të preferuar në Shoëbizin shqiptar. Ama ai paska një siklet të madh,
Majk dhe Geti kanë blerë klikimet? Luana i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Majk dhe Getto Geasy publikuan këngën e tyre më të re "Paris Milano", e cila pritet të shndërrohet në nj
E ka me Noizyn? Ronela Hajati bën akuzën e rëndë në Instagram Këngëtarja Ronela Hajati ka sulmuar keq të gjithë kolegët që mburren me miliona klikimet në YouTube, në vetëm pak orë pa
Era bën boom! Rekord klikimesh brenda pak orësh për këngën e Botërorit (VIDEO) Himni zyrtarë i Botërorit "Rusia 2018" ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja e nderkombëtarizuar, Era Istrefi, tashmë esh
A është ky reperi i vetëm shqiptar që nuk i blen klikimet? (FOTO LAJM) Është një nga reperët me simpatikë. Por duket se këngëtari nuk i blen klikime dhe këtë e ka treguar në Instastoryn e tij
Butrint Imeri së shpejti me projektin e ri Pas “Xhanëm” që ka mbledhur më shumë se 30 milionë klikime në youtube, Butrint Imeri, e ka gati projektin e radhës. K
Vogëlushja e "The Voice kids" thyen rekordin, ja kalon Encës me klikime Jo të gjitha princeshat rriten në një dhomë rozë. Nuk po flasim për vajzat e familjeve mbretërore, por për ato që janë t
Noizy mbulohet me lekë (VIDEO) Të gjithë e dimë që Noizy është reperi më i suksesshëm për momenti në gjithë trojet ku ka shqiptarë. Reperi i njohur
Rita Ora feston suksesin e ''For You'' (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Rita Ora së fundmi ka realizuar këngën ''For You'' në bashkëpunim me Liam Payn. Sukseset e kësa
Dua me New Rules thyen rekord, shkon një miliard klikime në Youtube Ka thyer rekord të ri. Këngëtarja Dua Lipa është bërë artistja e re femër, më e para që ka arritur shifrën e 1 miliar
Era mori 500 milionë klikime, ky është reagimi i Noizyt Vitin e kaluar, këngëtarja Era Istrefi debutoi në tregun e huaj me projektin "Bon Bon". Kënga është pëlqyer shumë nga
“Tani dhe po të vdes nuk ma ndjen”, çfarë po na tregon Era Istrefi? Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit në Instagram rekordin e fundit. Kënga e saj “Bon bon” ka marr
Daja sqaron gjithçka për pozicionin e tij tek Skënderbeu: Dikujt i duhen disa klikime Në intervistën pas ndeshjes me Kukësin, ndër të tjera, trajneri Ilir Daja, foli edhe për një lajm që qarkulloi ditën e s
Stresi i përmendi dashnorët, Hygerta merr vendimin drastik Një deklaratë e moderatores se njohur Hygerta Sako në emisionin “Thumb” ka bërë xhiron në mediat shqiptare. Moderato
"Ngushëllime për Sabriun", shpërthen bashkëshortja e Ermal Fejzullahut Shpesh herë media online përdoret për të nxjerrë lajme të pavertëta të cilat ndikojnë keq mbi personazhet e showbizit.
Despacito trondit Youtube, thyen rekordin e klikimeve (VIDEO) Kënga “Despacito” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 3 miliard klikime në rrjetin social Youtube për kaq
"100 Kile" e Noizyt kalon me klikime këngën e grupit me famë botërore (FOTO LAJM) Lufta e klikimeve mes këngëtarëve të njohur të muiikës është një gjë e përditshme. Por që një këngëtar shqiptar të ka
Kjo është kënga që theu rekordin e "Gangnam Style" (VIDEO) Kanë kaluar rreth 5 vite që nga dita kur u hodh në rrjetin social Youtube kënga e PSY me titullin Gangnam Style, këngë e