999 rezultate për

klevis

I riu u vra në Vlorë për një borxh, ishte gjithë paraditen me vrasësit (VIDEO) Policia është duke zbardhur arsyet që çuan në sherrin mes vëllezërve Merkaj, pas të cilit mbeti i vrarë 32-vjeçari Arman
Klevisa nuk pranon të shkojë në shtëpi, prindërit duhet t'i rrinë 6 muaj larg Në një seancë me dyer të mbyllura, Gjykata e Durrësit ka vendosur që të zgjasë kohën e urdhërit të mbrojtjes per vajzën
Orialda kërkon falje prindërve, babai i thotë ti kthejë Klevisën në shtëpi Orialda Kaljtazi 18­-vjeçarja që me të motrën vodhi kursimet e prindërve dhe më pas dogji shtëpinë, mësohet se nga ambje
Klevisa Kajtazi kërkon mbrojtje, refuzon të kthehet në shtëpi Pas masës së sigurisë dhënë në orët e para të ditës, Klevisa Kajtazi ka refuzuar që të kthehej në shtëpi, ndërsa ka kërk
E quajtën “me të meta mendore”, motra e madhe: Janë mashtrime Motra e madhe e Klevisa dhe Orialda Kajtazit, Alketa në një prononcim për “Panorama” ka thënë se të gjitha ata që kanë t
Gjykata e Apelit lë në burg Klevis Bejtjan Gjykata e Apelit la sot në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë "arrest me burg" për Klevis Bejtjan, i cili akuz
Nipi i Bitrajt, festa milionshe me shokët e tij Prokuroria tashmë ka nisur hetimet për familjarë të Ardian Bitrajt, pasi që dyshohet se vjedhja është kryer në bashkëpun
Klevis Bitro kallëzohet nga ambasada e SHBA-së Ambasada e SHBA-së në Tiranë, kallëzon penalisht të shpallurin në kërkim Klevis Bitro me detyrë ish-shef i kabinetit të
Vrasja e shqiptarit, ndalohet një i dyshuar në Itali Policia italiane ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen e të riut shqiptar Klevis Çuko i cili u gjend pa jetë në një fu
Shkodër, 40 ditë burg për kryekomunarin Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka vendosur, arrest në burg 40 ditë, për akuzën “Trafik ndërkombëtar i lëndëve nar