999 rezultate për

klauzola

ZYRTARE: PSG nënshkruan me yllin e Sevillias Skuadra franceze Paris Saint Germain ka transferuar mesfushorin ofenziv Pablo Sarabia nga Sevilla. ‘Sheikët’ nuk e ka
Juventusi në sulmin final për fantazistin e Realit Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e akordit me futbollistë
Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove. Kështu Real
Kjo është klauzola e De Jong te Barcelonë Barcelona mbrëmë zyrtarizoi transferimin e Frenkie de Jong nga Ajaxi për 75 milionë euro, i cili do t’i bashkohet katala
Zbulohet klauzola e largimit të Neymar nga PSG-ja Rikthimi i Neymar tek Barcelona ka kohë që flitet por deri më tani nuk ka patur asgjë konkrete, shkruan Albeu.com. Së
Kjo është klauzola e largimit e Neymarit nga PSG Sipas AS, Neymar ka një klauzolë lirimi, që do ta lejonte largimin e tij nga Paris Saint-germain për 160 milionë euro de
​Këto janë klauzolat marramendëse të lojtarëve të Barcelonës Barcelona i ka marrë mirë masat për të mos përjetuar më një tjetër çështje si ajo me Neymarin. Në verën e vitit 2017, su
Messi mund të largohet falas nga Barça Kontrata e Lionel Messit me Barcelonën është ndër më të veçantat që kanë nënshkruar lojtarët e një rangu të tillë. 31 vj
Milan dhe Roma, “luftë” për talentin premtues Skuadra e Romës dhe Milanit kanë një objektiv të përbashkët sa i përket merkatos së janarit. Bëhet fjalë për Sandro Tona
Lazio "blindon" Milinkovic-Savic, klauzola e re me shifra marramendëse Mesfushori serb, Sergej Milinkovic-Savic, që aktivizohet për klubin e Lazios, këtë merkato është kërkuar nga "gjysma" e
Luka Modric e nis nga stoli ndeshjen ndaj Atleticos Objektivi i Interit Luka Modric nuk pritet të startoi sonte për Real Madridin në ndëshjesn e SuperKupës së Evropës kundë
Vazhdojnë blerjet te Barcelona, ky është lojtari më i ri Barcelona vetëm pak më parë ka bërë zyrtarizmin e mesfushorit, Arthur Melon nga Gremio de Porto, me të cilin kishte disa
Kjo është klauzola e re e mbrojtësit francez pas kontratës së re me Barcelonën Barcelona ka konfirmuar se lirimi i mbrojtësit Samuel Umtiti është 500 milionë euro pasi ka nënshkruar një kontratë të r
Barcelona e gatshme të paguaj edhe më shumë se klauzola e Griezmannit Barcelona ka etiketuar sulmuesin francez të Atleticos, Griezmannin, si objektivin kryesor për afatin kalimtar veror.
Umtiti nuk dëshiron ti trefishohet klauzola Manchester United po ndjek hap pas hapi mbrojtësin e Barcelonës, Samuel Umtitin. Sipas El Mundo Deportivo francezi ka
Menaxheri i Hysajt zbulon ofertat për shkodranin Menaxheri i Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube të Prem
Reali është gati, zbulohet klauzola që lejon largimin e Neymarit nga PSG-ja Mediat spanjolle kanë zbuluar se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka një klauzolë largimi nga skuadra nga Ligue 1.
E fillojnë me 50 dhe shkojnë deri në 700 mln klauzolat e lojtarëve tek Barcelona (FOTO LAJM) Neymar dhe një mësim të mirë dhe Barcelona mbeti e shtangur me atë që pësoi. Por tani më mesa duket nuk do të ketë k
Klauzola, oferta marramendëse dhe paga të larta, në total mbi 1 miliard euro pë hiç gjë Që nga ardhja e tij në krye të PSG-së, Naser Al Khelaifi, ka bërë disa shpenzime për të afruar në “Parc des Princes” “yj
Zbulohet marrveshja e re Inter - Icardi për rinovimin e kontratës Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e janar