999 rezultate për

kjaer

Solskjaer: Sot luftuam por luajtëm përballë skudrës më të mirë Ole Gunnar Solskjaer ka parë reagimin e duhur nga skuadra e tij, por thekson se diferenca e kualitetit mes dy skuadrave
Solskjaer i dorëzuar: Nuk jemi gati për titull as sezonin e ardhshëm Skuadra e Manchester United është në garë të zjarrtë për ta siguruar kualifikimin në sezonin e ardhshëm të Ligës së Kamp
Solskjaer: Përballë Cityt do të shihni një United tjetër Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, u ka bërë thirrje futbollistëve të tij të reagojnë para derbit të
Solskjaer e ka tashmë të qartë abjektivin në afatin kalimtar të verës Manchester United dëshiron të nënshkruajë me qendër mbrojtësin Niklas Sule dhe tashmë kanë pyetur Bayernin për të, rapor
Solskjaer: Une do të jem i suksesshëm këtu Manchester United ka është mposhtur 4-0 nga Everton, një disfatë e rëndë duke parë edhe mënyrën skandaloze sesi luajti s
Mourihno "ironizon" Solskjaer: Eleminimi erdhi prej teje Humbja 3-0 e Manchester United me Barcelonën në Camp Nou, nuk është kapërdirë dot nga Jose Mourihno. I ftuar në emisi
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Solskjaer: Ndeshja me PSG na ndihmon, do tentojmë edhe në "Camp Now" Ole Gunnar Solskjaer, trajneri i Manchester United, foli para medieve në prag të ndeshjes së kthimit me Barcelonën, e vl
Tranjeri i Manchester United “kërcënon” Barcelonën: Përmbysja ndaj PSG na frymëzon Ole Gunnar Solskjaer thotë se triumfi i katalanasve në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve nuk ka fort rëndësi, p
Nuk është Pogba, Solskjaer: Ai është një lojtar fantastik Manchester United fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Ëest Ham, duke qendruar në garën për një vend në katërshen e parë të Prem
Solskjaer: Ndeshja ishte ekuilibër, nuk goditëm portën kjo më zhgënjeu Trajneri i ManchesterUnited Ole Gunnar Solskjaer nuk ishte aq optimist dhe i kënaqur nga mbrojtësi Smalling ("E zeruam B
Solskjaer: Pogba nuk largohet në verë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se nuk e sheh Paul Pogban duke u larguar nga klubi para s
Solskjaer për Messin: Do të jetë e vështirë ta ndalim, por kurrë e pamundur Manchester United do të luajë nesër në mbrëmjë në Old Traford ndaj Barcelonës. Në prag të su[ersfidës, ka folur trajneri
Emërimi i Solskjaer në stolin e United detyron Van Dijk të braktisë shtëpinë Emërimi i Ole Gunnar Solskjaer si trajner i përhershëm i Manchester United do ta lërë Virgil Van Dijkun pa shtëpi. Pa
Solskjaer mbush arkat e një klubi të vogël si Molde Ole Gunar Solskjaer shpëtoi sezonin e Manchester United, duke e kualifikuar në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve dhe du
Solskjaer premton një Manchester të madh Ole Gunnar Solskjaer ka premtuar se Manchester United do të nisë nga tani të punojë në blerjen e lojtarëve gjatë verës,
Pogba thur elozhe për Solskjaer Paul Pogba thotë se Ole Gunnar Solskjaer, që zyrtarizoi sot një kontratë 3-vjeçare si trajner i Manchester United, i ka
Zyrtare: Manchester United merr vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United ka konfirmuar se Ole Gunnar Solskjaer është konfirmuar në stoline Djajve të Kuq teksa ka nënshkruar
Pogba: Unë shpresoj që Solskjaer të qëndrojë Paul Pogrba dëshiron që Solskjaer të qëndrojë tek Manchester United. Francezi ka shëpërthyer në gola që pas ardhjes t
Solskjaer kërkon 3 lojtarët e parë te United Solskjaer duket se me ato që ka arritur te Mançester Junajtid, që kur ka marrë drejtimin e skuadrës, është konfirmuar në