999 rezultate për

kjaer

Asnjë goditje serioze në portë, tifozët kërkojnë shkarkimin e Solskjaer Manchester United dështoi të marrë pikë kundër Wolvesit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të FA kupës. Përveq që nuk
Solskjaer zbulon të vërtetën e Pogba, do të operohet në kavilje Mungoi edhe në ndeshjen me Arsenalin, të cilën Manchester United e humbi me rezultatin 2-0 (Pepe 8’, Sokratis 42’), duke
Solskjaer shuan dilemat për të ardhmen e Pogba Mesfushori francez mund të qëndrojë në Manchester United së paku deri në verën e ardhshme. Për të flitet se mund të rikt
Solskjaer shpreson që United të arrijë nivelin e Liverpool Manchester Unitedi nuk është në nivelin në të cilin Ole Gunnar Solskjaer kishte shpresuar ta shihte pas një viti në dety
Solskjaer konfirmon interesimin e United për yllin norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar që Manchester United është i interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Red Bull Salzb
Solskjaer e miraton, Man United vendos shitjen e Pogbas Manchester United e ka vendosur përfundimisht shitjen e Paul Pogbas. Bordi i skuadrës ka diskutuar çështjen Pogba dhe të
"Rashfordi mund të bëhet si Ronaldo" Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer beson se Marcus Rashfordi mund ta arrijë nivelin e yllit të futboll
Southgate trajner i Man United? Manchester United nuk është duke kaluar në një formë të mirë, dhe tanimë raportohet se Gunnar Solskjaer do të shkarkohet
Transferimet e verës së kaluar"të vona", Solskjaer pranon gabimet Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, shpreson se klubi do të mundë t’i kompletojë transferimet e lojtar
Solskjaer "buzë greminës", luan 2 finale për të qëndruar në stolin e M.United Pas barazimit 2-2 me Aston Vilën brenda në Old Trafford trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer deklaroi se po
Man United - Aston Villa, formacionet zyrtare: Mundësia e fundit për Solskjaer Manchester United pret Aston Villën në ndeshjen e xhiros së 14-të të Premierligës. Fitorja është e domosdoshme për Dj
Mposhti kancerin një vit më parë, ylli i United pritet të debutojë këtë javë Manchester United në krye me Solskjaer nuk është që po bën atë që di të bëj më së miri, por që ka emra të rinj që premto
Për Emery dhe Solskjaer sot mund të jetë dita e fundit Sot është një ditë e "nxehtë" në zyret e dy skuadrave të famshme të Premierligës, Manchester United dhe Arsenal. Të p
Lukaku: Kur Solskjaer ma kërkoi këtë gjë, e kuptova që mora fund Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka pranuar që nuk ka pasur mendime të njëjta me trajnerin e Manchester United, Ole Gun
Solskjaer optimist, synon të arrijë top 4 Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer insiston që mund të hyjnë në top katër. "Djajtë e Kuq" sot janë my
"Boshatiset" infermieria e United, gati të kthehen 3 lojtarë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka marrë lajm të mira nga stërvitjet e fundit të skuadrës së tij,
Kur do të kthehet Pogba nga lëndimi? Solskjaer konfirmon datën Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka konfirmuar se Paul Pogba do të jetë në dispozicion të tij që
Janë në krizë, Solskjaer i gatshëm të japë dorëheqje nga United Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur për të dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Manchester Unitedit, mirëpo do t
Reagon Solskjaer pas takimit mes Pogbas dhe Zidane Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, insiston se ai nuk e sheh si problematik takimin mes mesfushorit t
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,