999 rezultate për

kjaer

Alex Ferguson bekon Soljakerin Ole Gunnar Solskjaer, u zgjodh trajneri i ri i Manchester United duke zëvendësuar Jose Mourinhon, megjtihatë ai do të k
Solskjaer flet për herë të parë si trajner i Manchester Unitedit Manchester Unitedi emëroi Ole Gunnar Solskjaer në vend të Jose Mourinhos, por tekniku norvegjez do të jetë trajner i për
Ronaldo: Solskjaer është një djalosh fantastik Cristiano Ronaldo, e ka përshkruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, jo vetëm si trajner të m
Ish-legjenda e Manchester United, do të zevëndësojë Mourinhon? Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga stoli Manchester United, tashmë një emër i ri ka dalë në skemë teksa drejtimin e
Humbet përsëri, Partizani jashtë Europa Leagues Partizani i thotë lamtumirë Europa Leagues duke u mposhtur përsëri nga Maribori. “Demat e Kuq” u mposhtën ndeshjen e
"Messi dhe Ronaldo mund të fitojnë Kupën e Botës" Kapiteni i Danimarkës, Simon Kjaer, ka thënë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund të fitojnë Kupën e Botës. “N
Kjaer bëhet me skuadër të re Mbrojtësi danez, Simon Kjaer do ët transferohet të skuadra e Sevillas, pasi të kryej testet mjekësore këtë të martë.
Dëmtimet, Olsen improvizon mbrojtjen ndaj Shqipërisë Mungesat thuajse të sigurta të Daniel Agger dhe Simon Kjaer kanë prishur humorin e trajnerit Morten Olsen, i cili do jet
Çështja "Medel", Solskjaer akuzon Interin Ole Gunnar Solskjaer është kthyer sërish të komentojë çështjen "Medel". Mesfushori kilian prej ditësh po pret që të firm
United çon Zahan dhe Fabion tek Cardiffi Menaxheri i Cardiffit, Ole Gunnar Solskjaer, ka konfirmuar transferimin e dyshes së Manchester Unitedit, Fabio dhe Wilfr
Giggs, trajneri i ardhshëm i United? Ryan Giggs do të jetë ai që do të zëvendësojë Alex Ferguson në stolin e Manchester United. Ndonëse nuk është folur a
De Rossi rrëfehet: Nuk pati sherr me Kjaer Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi, i hedh poshtë lajmet se ai ka pasur një konflikt me trajnerin Luis Enrique. Lojtar
Ferguson zgjedh Solskjaer si pasardhës në stolin e "Djajve" Ole Gunar Solskjaer gjithnjë ka qenë një nga futbollistët e preferuar të Aleks Fergusonit, edhe pse nuk ka qenë një titu