999 rezultate për

kjaer

​Solskjaer: Mourinho përdorte taktika të marra Trajneri i ri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, i ka përqeshur taktikat që përdorte Jose Mourinho, duke thënë
Pogba sulmon Mourinhon: Kisha mbetur nën hije Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka thënë se trajneri i tij i ri, Ole Gunnar Solskjaer, ia ka kthyer buzëqe
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Portieri i Unitedit: Solskjaer ka kthyer lumturinë në klub Ende pa u bërë një muaj që nga emërimi i Ole Gunnar Solskjaerit në pozitën e trajnerit të Manchester Unitedit, portieri
Shikoni kur Sanchez i ze vendin Solsjakerit, dhe mënyrën si regon trajneri (VIDEO) Alexis Sanchez ka brë një gafë të pazakontë teksa i ka zëndë vendin trajnerit Ole Gunnar Solskjaer pa dashje. Sanch
Manchester United siguron fitoren e 5 radhazi nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United ja ka dalë me sukses dhe sot teksa ka fituar 2-0 në ndeshjen e Kupës FA përballë Readingut në Old Traf
Solskjaer: Dua të qëndroj gjatë te Manchester United Ole Gunnar Solskjaer ka deklaruar se shpreson që të mbetet gjatë trajner te Manchester United, këtë deklaratë ai e dh
Solskjaer shkruan historinë te Manchester United Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte kundër Newcastle me rezultatin 0-2 në "St. James Park",
Ringjallja e Man Unitedit pas shkarkimit të Mourinhos: Çfarë ka ndryshuar? Që kur Manchester Unitedi i ndau rrugët me Jose Mourinhos dhe ia dha pozitën e tij përkohësisht Ole Gunnar Solskjaerit,
Solskjaer: Jam i kënaqur me skuadrën Trajneri i Manchester United, Ole Hunner Solskjaer është shprehur i lumtur për fitoren e skuadrës ndaj Bournemouth. “
Solskjaer: Dua të qëndoroj gjatë trajner i Manchester United Trajneri i përkohshëm i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është vendosur në krye të ekipit menjëherë pas shkarkim
Solskjaer: Do ndërtojmë skuadrën rreth Pogbas Trajneri i ri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, e ka nisur mjaft mirë aventurën tek Djajtë e kuq, teksa e ka
Solskjaer: Do të bëjmë të pamundurën që Liverpooli të mos shpallet kampion Liverpool po bën një çmenduri këtë sezon në Premier League, pasi janë lider në tabelën e klasifikimit në 19 javët e para
Solskjaer kërkon nga United një nga këto 10 mbrojtësit Trajneri i ri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, dëshiron ta përforcojë mbrojtjen e skuadrës së tij gjatë afat
Gazetari tregon çfarë i tha Solskjaer kur mori vesh se ishte tifoz i Liverpoolit Devanei është një gazetar irlandez, tifoz i ekipit anglez të Liverpoolit dhe në vitin 2013 ka intervistuar trajnerin akt
Ky është njeriu i cili solli Solskjaerin në drejtimin e Unitedit Ka qenë legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, personi që ka ndërmjetësuar marrëveshjen për rikthimin e bujshë
Solskjaer: Skuadra bëri një performancë të jashtëzakonshme Ka bërë sot debutimin e tij si trajner i Mançester Junajtid, Ole Gunar Solskjaer. Një ndeshje e mrekullueshme nga lojtar
Solskjaer debuton me fitoren, United shkatërron Cardiffin (VIDEO) Siç duket shkarkimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit e ka pasur ndikimin e vet të menjëhershëm, pasi Manchester Un
Solskjaer premton se do të nxjerrë më të mirën nga Pogba Trajneri i sapoemëruar i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, i ka vënë vetës një qëllim që ta nxjerrë më të mirë
Alex Ferguson bekon Soljakerin Ole Gunnar Solskjaer, u zgjodh trajneri i ri i Manchester United duke zëvendësuar Jose Mourinhon, megjtihatë ai do të k