999 rezultate për

kjaer

Solskjaer thumbon Liverpoolin pas përfundimit të ndeshjes Manchester United dhe Liverpool barazuan sot, në ndeshjen që kanë lujatur kundër njëra-tjetrës e vlefshme për kampionati
Eric Cantona: Solskjaer është pasardhësi i Ferguson Eric Cantona nuk flet shpesh për mediat, por "Mbreti" ka gjithnjë diçka me vlerë për të thënë dhe fjalët e tij janë me r
Klopp i bindur se Solskjaer do qëndrojë gjatë te Manchester United Liverpool udhëton drejt "Old Trafford" këtë fundjavë për sfidën kundër Manchester United për Premier League dhe në prag
Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer
Klopp: Solskjaer po bën punë të shkëlqyer te Manchester United Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se Ole Gunnar Solskjaer, e meriton ta drejtojë një klub të madh. “Edhe
Solskjaer: PSG më lart se Manchester United Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se Paris Saint-Germain ishte disa nivele mbi Manchester United. Pogba u përjashtua ng
Solskjaer: Rashford është Mbappe-ja i Manchester United Trajneri Ole Gunnar Solskjaer i Manchester United beson se krahasimi i Marcus Rashford me Kylian Mbappe është i logjiksh
Manchester United i Solskjaer magjik, ngjitet në zonën Champions (VIDEO) Manchester United i drejtuar nga Solskaer vijon të mahnisë me rezultate pozitive teksa ka triumfuar 3-0 në transfertë nd
Formacionet zyrtare: Fulham-Manchester United, Solskjaer kërkon triumfin Manchetser United do të kërkojë vijushmërinë në Premier Legaue ku pas pak do të luajë ndaj Fulhamit në transfertë. Me
Solskjaer kërkon telentin e Fiorentinës Federico Chiesa është një nga më të kërkaurit në merkato. Telenti i Fiorentinës vijon të mahnisë Serinë A ku pothuajse r
Ky është lojtari më i pëlqyer i Ole Gunner Solskjaer Ole Gunnar Solskjaer ka bërë shumë ndryshime që nga vendosja në krye të stolit të ‘djajve të kuq’. Skuadra e Manchest
Ndalet Solskjaer, vetëm barazim ndaj Burnleyt (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur ta marrë fitoren e nëntë me radhë pasi që ka barazuar me skuadrën e Burnley në Old Traf
Legjenda e United zbulon planin e skuadrës për të ardhmen e Solskjaerit Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka filluar për mrekulli punën e tij, duke marrë tetë fitore në po aq
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen Andreas Pereira nuk do të largohet nga Manchester Unitedi në janar, përkundër faktit se nuk zë dot vend në formacionin e
Solskjaer: Nuk pres që klubi të blejë lojtar Ole Gunnar Solskjaer nuk pret që Manchester United të bëj ndonjë lëvizje të madhe gjatë kësaj merkatoje dimërore. “Në
Manchester United i Solsjaker i jashtëzakonshëm, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave (VIDEO) Sukseset e Manchester Unitedit nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer
Solskjaer: Pogba e meriton të jetë kapiteni i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer e ka quajtur Paul Pogba "një lider" dhe këmbëngul se nuk do të mendohet dy herë për t’ia dorëzuar s
Solskjaer: Nuk jam i habitur që Arsenali e dëshirojnë atë në ekip Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë të ditur se ai nuk është habitur nga interesimi i rivalit
Solskjaer: Rashford mund të arrijë në nivelin e Ronaldos Ole Gunnar Solskjaer thotë se Marcus Rashford mund të zhvillohet dhe të jetë një sulmues “top klas” si Ronaldo dhe Roone
Solskjaer arrin këtë rekord me Manchester Ubitedin Golat e Paul Pogbas dhe Marcus Rashfordit kanë bërë që norvegjezi të arrij një rekord si trajner i Manchesterit, i cili