999 rezultate për

kina

Modelet e makinave që “jetuan” më shumë sesa e menduan kompanitë e prodhimit (FOTO LAJM) Në kohët e sotme, kompanitë e makinave duket sikur prezantojnë modele të reja vit pas viti. Larmia e versioneve, dizenjo
Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka
Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe
Video që po çudit botën, makinat marin kthesën dhe zhduken (VIDEO) Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Tëitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” n
Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se
Djegia e makinave në mes të trafikut, flasin ekspertët Në vetëm dy ditë, dy makina janë djegur plotësisht. Njëra në Delvinë dhe tjetra në Fier, e cila ka qenë në ecje e sipër.
Makina përplas motorin, humb jetën i moshuari Nje 65 vjecar ka humbur jeten sot pasi teksa ka qene duke udhetuar me motor, eshte perplasur nga nje makine. Policia
Turisti i dehur bën çmendurinë, iu del para makinave e motorëve (VIDEO) Një turist i dehur australian në Bali është filmuar duke kërcyer me shpejtësi në mes të rrugës para trafikut të ngjeshur
Fier, makina përplas për vdekje këmbësoren Një këmbësore është aksidentuar për vdekje sot pasdite (11 gusht). Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10, në aksin rrugor
E RËNDË/ Makina shkrumbohet nga flakët, ndërron jetë një person një tjetër në gjëndje të rëndë Një person i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i një ngjarje të rëndë në Delvinë. Ngjarja ka ndodhur
Tapë në timon, shoferi i makinës së plehrave bën "namin" në Tiranë (FOTO LAJM) Pak minuta më parë në kryqëzimin e "Komunës së Parisit" në Tiranë ndodhi një aksident masiv ku u përfshinë katër makina,
Me shpejtësi skëterrë, del nga rruga makina luksoze në Tiranë-Durrës (FOTO LAJM) Mesditën e sotme është regjistruar një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, pranë një qendre të njohur tregtare. Nj
Aksident i rëndë në Prrenjas, përplasen dy makina (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në rrugën e Prrenjasit. Dy makina janë përplasur më njëra
Fier, aksidentohet makina me punonjësit e burgut Një automjet tip ‘Opel’ është aksidentuar ditën e sotme në Fier, ku një person mbeti i plagosur. Në makinën që përfundoi
Shkrumbohet makina në Vlorë Një automjet tip "Ford" me targa AA 880 HG ka marrë flakë në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme pranë rrethrr
E rrethuar me 24 "bisha" super luksoze, por reperja e njohur nuk mund të drejtojë asnjë prej tyre (FOTO LAJM) Cardi B është padyshim një nga reperet më të suksesshme për momentin. Reperja ka një pasion të çmendur kur vjen fjala pë
Tronditet përsëri Vlora, makina përplas nënë e bijë Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Pas vrasjes në Selenicë, në mbrëmje një makinë ka pë
Makina kthehet përmbys në Kamëz, plagoset drejtuesi i mjetit jë aksident i rëndë ka ndodhur tek kthesa e Kamzës. Informacione paraprake bëjnë me dije se një automjet është përmby
Aksident spektakolar, makina fluturon në ajër pasi shoferi e kishte me "nxitim" (VIDEO) Një i ri britanik duke vozitur me shpejtësi marramendëse, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka fluturuar jashtë rrugës
Makina merr flakë pas aksidentit në Fushë-Kosovë (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur sot ën Fushë Kosovë. Në pamjet që janë dërguar në redaksinë tonë shihet se si vetura e akside