999 rezultate për

kina

EMRI/ E përplasi makina, vdes 69 vjeçari në Spitalin e Traumës Një aksident automobilistik ka ndodhur në Lushnjë, një ditë më parë ku një makinë është përplasur me një biçikletë. S
Makina e merr përpara, në gjëndje të rëndë drejtuesi i biçikletës Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Lushnje, ku një automjet ka përplasur një person në biçikletë. Si p
Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka përplasur në rrugë n
Vajza e Shyhrete Belulit, jetë luksoze me shtëpi dhe makina të shtrenjta (FOTO LAJM) Në familjen e madhe të Shyhrete Behlulit secili anëtar i saj ka lluksin të jetojë jetën siç do vet. Ajo është nënë e
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Milot-Mamurras Makina ka përplasur një këmbësor në segmentin e autostradës Milot-Mamurras. Përplasja ka qenë e fortë duke i shkaktu
E RËNDË/ Persona të panjohur dalin nga makina dhe therin dy të rinj në Prishtinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këto çaste në Prishtinë. Në rrugën “Ahmet Dërguti”, persona të panjohur kanë therur dy
Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Shtylla të rëna dhe makina të prishura: Moti shkakton probleme në Gjilan (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme në territorin e Kosovës mbizotëroi mot i lig me erë të fortë e shtrëngata. Nga era u dëmtuan q
Grabitet makina e burrit të këngëtares së njohur, merren bizhuteri me vlerë të madhe (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura dhe më të dashura në të gjithë botën. Së fundmi
Shitet “Pantera e zezë”, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Pante
Kina bëhet gati të fusë ushtrinë në Hong Kong: Qindra tanke presin urdhrin për sulm (FOTO LAJM) “Qeveria kineze po transferon trupat në kufirin me Hong Kongun. Të gjithë duhet të jenë të qetë”. Kështu deklaroi gja
Makina përplas motorrin në Durrës, një i plagosur Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin bregdetar të Durrësiit ku një makinë është përplasur me një motorç
Modelet e makinave që “jetuan” më shumë sesa e menduan kompanitë e prodhimit (FOTO LAJM) Në kohët e sotme, kompanitë e makinave duket sikur prezantojnë modele të reja vit pas viti. Larmia e versioneve, dizenjo
Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka
Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe
Video që po çudit botën, makinat marin kthesën dhe zhduken (VIDEO) Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Tëitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” n
Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se
Djegia e makinave në mes të trafikut, flasin ekspertët Në vetëm dy ditë, dy makina janë djegur plotësisht. Njëra në Delvinë dhe tjetra në Fier, e cila ka qenë në ecje e sipër.
Makina përplas motorin, humb jetën i moshuari Nje 65 vjecar ka humbur jeten sot pasi teksa ka qene duke udhetuar me motor, eshte perplasur nga nje makine. Policia
Turisti i dehur bën çmendurinë, iu del para makinave e motorëve (VIDEO) Një turist i dehur australian në Bali është filmuar duke kërcyer me shpejtësi në mes të rrugës para trafikut të ngjeshur